شیوع کروناویروس: 8 بیشتر کشورها گزارش اولین موارد تایید شده در 24 ساعت

به عنوان بسیاری از هشت کشور گزارش داده اند که اولین مورد تایید شده از coronavirus بیماری همه گیر در 24 ساعت گذشته به عنوان ویروس آمار بیشتر بین المللی سواحل. این شامل پاکستان و یونان و نروژ و برزیل شمال مقدونیه گرجستان الجزایر و رومانی. در میان هشت کشور پاکستان گزارش دو مورد تأیید ویروس. در حالی که بقیه کشورها گزارش یک مورد هر عنوان در هر تماشاگر شاخص.

 

تا کنون coronavirus ادعا کرده بیش از 2,700 زندگی می کند و تحت تاثیر قرار حدود 80.000 نفر در چین در پی این حادثه طبیعی ویروس. در حالی که چین آن را کاهش می دهد واکنش های اضطراری سطح به تعداد موارد جدید همچنان به سرعت کشورهای دیگر شاهد افزایش در تعداد موارد گزارش الجزیره گزارش داد.

هشت کشور گزارش اولین مورد آنها میان ایران و ایتالیا شاهد یک افزایش در تعداد افراد مبتلا به این بیماری است. ایران گزارش 139 موارد در حالی که ایتالیا گزارش 470 تایید موارد ویروس. معاون وزیر بهداشت و نماینده باید هر دو آزمایش مثبت برای جدید coronavirus آن را به عنوان تلاش برای مهار شیوع است که به کشته شدن 15, BBC گزارش شده است.

شیوع اعلام شد اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی در 30 ژانویه 2020 توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

پاکستان مبتلا به کروناویروس

پاکستان وزیر بهداشت ظفر میرزا تایید دو مورد اول از coronavirus در کشور است. میرزا در توئیتر خود نوشت: “هر دو مورد در حال مراقبت از گرفته شده با توجه به بالینی پروتکل های استاندارد و هر دو از آنها پایدار هستند.” او در ادامه نوشت: بدون نیاز به وحشت همه چیز تحت کنترل است. من به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی فردا در بازگشت از تافتون.”

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد قرار داده و تعداد موارد جدید در چین در 411 روز سه شنبه و کسانی که ثبت نام در خارج از کشور بود در 427. در حال حاضر وجود دارد بیشتر موارد جدیدی از کروناویروس گزارش هر روز در خارج از چین از داخل سخت ترین-آمار کشور که اشاره کرد.

ابراز نگرانی از شیوع است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به همه گیر که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “روز گذشته تعداد موارد جدید گزارش شده در خارج از چین بیش از تعداد موارد جدید در چین برای اولین بار” گزارش الجزیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im