بیش از 366 سرخپوستان در حال تخلیه از چین و پرواز به دهلی نو و روز شنبه صبح زود به دلیل 2019 رمان Coronavirus (2019 nCoV) شیوع.

منابع گفت که آنها خواهد شد به طور مستقیم به همراهی یک مرکز قرنطینه.

هند قبلا نوشته شده به مقامات چینی و آماده به ارسال هواپیما برای تخلیه سرخپوستان از چین است. هوا هند پرواز فرود در چین عصر روز جمعه در 5.17 pm.

ارتش هند و هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) در حال آماده قرنطینه تخت برای دانش آموزان و خانواده ها در سفر بازگشت از چین در Manesar هاریانا و غرب دهلی نو است.

 

مطبوعات اداره اطلاعات بیانیه ای گفت: همه مرد مسافر (حدود 280) ارسال خواهد شد به Manesar اردوگاه و خانواده ها و زنان (حدود 90) خواهد بود مستقر در ITBP اردوگاه. علاوه بر این 50 تخت مراقبت ويژه مرکز راه اندازی شده است در Safdarjung بیمارستان در دهلی نو برای بیماران.

یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط ارتش هند گفت که در پاسخ به شرایط اضطراری مورد نیاز برای ایجاد و مدیریت یک مرکز قرنطینه برای کسانی که پس از رسیدن از ووهان آن ایجاد یک مرکز در نزدیکی Manesar, Haryana.

همچنین هند و تبت است و ایجاد یک آرایش در آن چاولا اردوگاه غرب دهلی نو است.

ارتش هند در بیانیه ای توضیح می دهد که این روش غربالگری و قرنطینه را شامل دو مرحله اول یکی بودن غربالگری در فرودگاه پس از قرنطینه در Manesar و اگر هر فرد مشکوک به آلوده فرد خواهد بود معطوف به جداسازی بخش پایه در بیمارستان دهلی اردوگاه (BHDC).

به طور کلی بیش از 7,818 بیماران تایید شده اند به مثبت air-borne virus که 7,736 از چین است. این ویروس تاکنون 170 زندگی تا حالا.

غربالگری در فرودگاه انجام خواهد شد توسط یک تیم مشترک از نیروهای مسلح خدمات پزشکی (AFMS) و فرودگاه اقتدار بهداشت (APHO). این افراد را میتوان به سه گروه:

مظنون مورد – آن دسته از نشان دادن هر گونه نشانه ای از تب و/یا سرفه و/یا زجر تنفسی خواهد شد به طور مستقیم منتقل BHDC.

تماس نزدیک – افراد بدون علامت است اما با داشتن بازدید غذاهای دریایی/animal بازار یا مرکز درمانی و یا نیاز به تماس با یک فرد چینی با علائم در 14 روز گذشته خواهد بود همراهی در یک اختصاص وسیله نقلیه به طور مستقیم و به قرنطینه مرکز.

غیر تماسی مورد هر فردی بدون هیچ گونه علامت(s) و یا تماس با ما یا که مناسب نیست به هر کدام از رده بالا نیز خواهد بود clubbed همراه با تماس نزدیک دسته بندی و ارسال به مرکز قرنطینه.

طرح تسهیلات

این مرکز متشکل از محل اقامت سربازخانه برای دانش آموزان اداری و مرکز پزشکی منطقه است. برای جلوگیری از وقوع جرم تسهیلات شده است به بخش های تقسیم شده هر کدام با حداکثر ظرفیت از 50 نفر از دانش آموزان. هر بازداشتگاه شده است بیشتر تقسیم.

روال در تاسیسات

مردم در یک بخش اجازه داده نخواهد شد به درآمیزند با کسانی که در بخش های دیگر. دانش آموزان تحت معاینه پزشکی روزانه. تمام کارکنان بهداشت و درمان کارگران و کارکنان خانه داری باید پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک, چشم, سپر, کفش, پوشش لباس و دستکش در تمام زمانها.

بازدید کنندگان و همه دانش آموزان را می پوشند سه لایه ماسک در تمام زمانها. پس از 14 روز افراد بدون هیچ نشانه ای خواهد بود و اجازه رفتن به خانه. مستندات دقیق ارسال خواهد شد به منطقه/دولت نظارت واحد برای نظارت بیشتر.

کسانی که آلوده خواهد شد معطوف به BHDC را جداسازی بخش بیشتر پزشکی و بازیابی. نمونه ویروسی تایید ارسال خواهد شد به NCDC دهلی و بیماران مرخص خواهد شد تنها پس از بالينی بازیابی و دو پی در پی منفی نمونه های آزمایش برای n-COV. جدا از بازی کردن تماشای تلویزیون و داشتن وعده های غذایی با هم در یک بازداشتگاه هیچ کس اجازه خواهد داشت به تعامل با اعضای دیگر بازداشتگاه و قطعا دیگر بخش.

نیروی انسانی در تاسیسات

این مرکز اجرا خواهد شد توسط یک نامزد افسر مسئول (OIC) خواهد بود که با کمک جامعه پزشکی متخصص دو پرستاری افسران یک خانم افسر پزشکی و پرستاری دستیار. هیچ غیر نظامی و یا خدمت پرسنل دقیق به کار در داخل این تسهیلات اجازه خواهد داشت به بیرون بروید مگر اینکه مجبور شدید توسط اورژانس وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی