شیوع کروناویروس: 275 سرخپوستان تخلیه ایران از رسیدن به جوداپور

Coronavirus outbreak, coronavirus, Indians evacuated from iran, jaipur, Jodhpur airport,  Jodhpur Military Station, Army Wellness Facilityیک غربالگری اولیه از مسافران انجام شد در فرودگاه و پس از آن آنها معطوف به ارتش سلامتی تسهیلات در جوداپور نظامی ایستگاه. (ANI عکس)

دسته ای از 275 سرخپوستان تخلیه از coronavirus-آمار ایران وارد در جوداپور فرودگاه در صبح روز یکشنبه یک مقام رسمی گفت. او گفت: یک غربالگری اولیه از مسافران انجام شد در فرودگاه و پس از آن آنها معطوف به ارتش سلامتی تسهیلات در جوداپور نظامی ایستگاه.

اضافی دبیر کل (سلامت) Rohit Kumar Singh گفت: از 275 مسافر وجود دارد 133 زنان و 142 نفر. علاوه بر این دو وجود دارد نوزادان و چهار فرزند.

اخبار مرتبط

(جزئیات بیشتر در حال انتظار.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>