Coronavirus: دفاتر باید تابع با اسکلتی ستاد مرکزی دولت می گوید همه بخش های آن

این مرکز در حال حاضر اجازه کارکنان همه بخش های آن به کار از خانه به جز کسانی که درگیر در خدمات ضروری است. (رویترز)

تمام دولت مرکزی دفاتر باید با کار اسکلتی کارکنان به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یک پرسنل وزارت منظور صادر شده در روز یکشنبه گفت:. این مرکز در حال حاضر اجازه کارکنان همه بخش های آن به کار از خانه به جز کسانی که درگیر در خدمات ضروری است.

“مقامات که در حال کار از خانه باید در دسترس بر روی تلفن و وسایل الکترونیکی ارتباطی در تمام زمانها. آنها باید با حضور در دفتر اگر خواهان در صورت هر گونه فشارهای کار” وزارت گفت: در جهت صادر به تمام دولت مرکزی بخش است.

اخبار مرتبط

روسای ادارات (HoDs) ممکن است در قرعه کشی تا فهرست اسامی کارکنان شامل تمام افسران و کارمندان از جمله مشاوران قراردادی و برون سپاری کارکنان که نیاز به ارائه خدمات ضروری در هر بخش به منظور گفت و اضافه کرد که از جمله کارکنان به تنهایی ممکن است خواسته شود به حضور در دفتر از مارس 23 تا 31 مارس است.

“به عبارت دیگر این دفتر باید تابع با اسکلتی کارکنان” وزارت رهنمود گفت. دستورالعمل برای کار از خانه نباید اعمال می شود به افسران و کارکنان درگیر در ضروری/خدمات اضطراری و کسانی که به طور مستقیم درگیر در نظر گرفتن اقدامات لازم برای کنترل گسترش COVID-19 آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>