Coronavirus: NSE می دهد زمان بیشتری برای کارگزاران برای ارائه گزارش

The market will be closely looking at how the businesses will align themselves after the Covid-19 pandemic is contained and how they would reinvent themselves in the long-run.اما به علت تاریخ برای ارسال گزارش سه ماهه در بروز حملات سایبری و تهدیدات بدون تغییر باقی خواهد ماند.

ملی بورس (NSE) است آرام انطباق الزامات مورد نیاز برای کارگزاران برای ارائه گزارش مربوط به مشتری کمک های مالی و خالص ارزش گواهی در پی حاکم coronavirus بیماری همه گیر.

اما به علت تاریخ برای ارسال گزارش سه ماهه در بروز حملات سایبری و تهدیدات بدون تغییر باقی خواهد ماند 15 روز پس از پایان سه ماهه NSE گفت: در یک دایره.

اخبار مرتبط

تبادل داده تا مارس 30 به کارگزاران برای ارائه گزارش در مشتری, بودجه هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین (میلی لیتر) برنامه سه ماهه پذیرش گواهی.

تاریخ دلیل برای ارائه گزارش در مورد هوش مصنوعی و ML برنامه سه ماهه پذیرش گواهی شد مارس 15, در حالی که همین کار را برای مشتری بودجه شد مارس 7. بیشتر NSE تمدید زمان یک ماه تا تاریخ 30 ژوئن برای ارائه گزارش مبتنی بر ریسک و نظارت و حسابرسی و همچنین ارزش خالص گواهی برای اعضای برای نیم سال پایان ماه مارس سال 2020 است. این گزارشها مورد نیاز برای ارائه در پایان ممکن است.

همچنین گزارشات در سیستم و یا سایبر حسابرسی در حال حاضر می تواند ارائه شده تا تاریخ 31 ژوئیه. آن بود که نیاز به ارسال شده توسط ژوئن 30.

علاوه بر تبادل داده و آرامش از یک ماه تا 31 مه برای ارسال گواهی انطباق در حاشیه تجارت برای نیم سال پایان ماه مارس سال 2020 است.

از نظر من مداوم مستند تاریخ به دلیل ارسال این گزارش ها تمدید شده است ارز گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im