Coronavirus نه ساخته دست انسان هنوز مطالعه آزمایشگاه تئوری: ما هوش

در روزهای اخیر به خصوص در دولت خود را تیز کرده و بلاغت در چین را متهم به ژئوپولیتیک و حیاتی شریک تجاری عدم انجام عمل به سرعت به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ما سازمان های اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که جدید کروناویروس نبود ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی” اما می گویند که آنها هنوز در حال بررسی این که آیا ریشه های همه گیر ردیابی تماس با حیوانات آلوده و یا یک حادثه در یک آزمایشگاه. در این بیانیه از دفتر مدیر اطلاعات ملی این تهاتری برای وب متحده آمریکا از جاسوسی سازمان های, می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را تبلیغ این فرضیه که یک بیماری عفونی آزمایشگاه در ووهان کانون چینی, شیوع, شد, منبع جهانی و همه گیر است که بیش از کشته 220,000 در سراسر جهان است.

در روزهای اخیر به خصوص در دولت خود را تیز کرده و بلاغت در چین را متهم به ژئوپولیتیک و حیاتی شریک تجاری عدم انجام عمل به سرعت به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19 یا صدای زنگ به جهان در مورد وقوع.

اخبار مرتبط

جامعه اطلاعاتی نیز concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده, گفت بیانیه. “IC ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان. مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب نظریه در اوایل این ماه گفت: بیشتر و بیشتر ما با شنیدن داستان است.” وزیر امور خارجه مایک Pompeo افزود: صرف این واقعیت است که ما پاسخ را نمی دانید که چین مشترک نشده است پاسخ من فکر می کنم بسیار گفتن.

Pompeo همچنین فشرده چین اجازه دهید به خارج از کارشناسان به آزمایشگاه به طوری که ما می تواند به تعیین دقیقا همان جایی که این ویروس آغاز شد. دانشمندان می گویند این ویروس به وجود آمد به طور طبیعی در خفاش ها. حتی پس از Pompeo و دیگران را با اشاره انگشت در یک موسسه است که اجرا شده توسط آکادمی علوم چین. آن را تا انجام تحقیقات پیشگامانه ردیابی به احتمال زیاد ریشه از سارس, ویروس جدید پیدا کردن خفاش ویروس ها و کشف چگونه آنها می تواند پرش به مردم است.

ما می دانیم که وجود دارد ووهان موسسه ویروس شناسی فقط یک تعداد انگشت شماری از مایل دورتر از جایی که خیس بازار بود Pompeo گفت: دو هفته پیش. این موسسه دارای یک آدرس 8 مایل یا 13 کیلومتر از بازار است. مقامات ایالات متحده می گویند که سفارت آمریکا در پکن پرچم نگرانی در مورد پتانسیل مسائل ایمنی در آزمایشگاه در ووهان در سال 2018 اما هنوز برای پیدا کردن هر گونه شواهد ویروس سرچشمه وجود دارد نزدیک به دو سال بعد.

دولت چین روز پنجشنبه گفت که هر گونه ادعا می کند که coronavirus منتشر شد از یک آزمایشگاه بی اساس و صرفا ساخته و از هیچ چیز. سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang ذکر شده در موسسه مدیر یوان Zhiming عنوان کرد و گفت آزمایشگاه شدت پیاده سازی زیستی-روش های امنیتی که جلوگیری از انتشار هر گونه پاتوژن. من می خواهم به اشاره است که منشاء این ویروس پیچیده و علمی مسئله و باید آن را مورد مطالعه توسط دانشمندان و متخصصان Geng گفت.

Geng همچنین با انتقاد سیاستمداران ایالات متحده آمریکا است که پیشنهاد چین باید پاسخگو جهانی همه گیر گفت: آنها باید وقت خود را صرف بهتر کنترل وضعیت اپیدمی در خانه. اما یک سخنگوی دولت ژائو Lijian نشان داد که چین نمی شد بالاتر از کاشت سردرگمی در مواجهه با این بیماری همه گیر. او توییتی در مارس باطل که این ویروس ممکن است آمده اند از ارتش ایالات متحده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *