Coronavirus مستند: یوگی Adityanath دولت مرتب از 1000 اتوبوس برای رشته مهاجران در دهلی

مردم در حال مهاجرت از دهلی نو به مربوطه متحده است. منبع: ANI

Coronavirus مستند به روز رسانی: مهاجران سرگردان در دهلی نو-تا مرزهای خواهد شد اتوبوس برای رسیدن به خانه های خود! این اوتار پرادش دولت تصمیم گرفته است برای ارائه اتوبوس برای رشته مهاجران در دهلی نو در حسرت بازگشت به خانه خود را در بالا. تا دولت ساخته شده است که به ترتیب از 1000 اتوبوس را به تمام کارگران مهاجر از دهلی نو و رها کردن آنها را به خود مربوطه زادگاه خبرگزاری ANI گزارش شده است. بر اساس این گزارش, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adtiyanath به نام به حال حمل و نقل افسران رانندگان اتوبوس و هادی شب گذشته به بحث در مورد این موضوع از رشته مهاجران و ترتیبات برای آن است.

پس از 21 روز مستند در سراسر کشور اعلام شد دولت مرکزی در پی افزایش Coronavirus موارد مثبت بسیاری از مردم که زندگی در دهلی نو و Gurugram مانده بودند ، این عمدتا شامل کارخانه, کارگران ساختمانی, کارگران, کالسکه چقدر pullers سبزی فروشندگان و دیگران با مشاغل مشابه. حدود 10000 نفر تصمیم به ترک زادگاه خود و شروع به عبور از مرز دولتی.

اخبار مرتبط

از آنجا که دولت خدمات حمل و نقل از جمله راه آهن و جاده شده اند به حالت تعلیق در مردان همراه با خانواده های خود تصمیم به سفر با پای بدون در نظر گرفتن شیوع کروناویروس در داخل کشور. مردم تصمیم گرفته اند به راه رفتن و بازگشت به کشورهای خود را با وجود دهلی دولت اطمینان از مواد غذایی و خدمات است.

در حالی که مهاجرت دسته جمعی شروع به گرفتن محل حاضر شغل از دست داده بودند در بخش غیررسمی دهلی وزیر Arvind Kejriwal بیش از حد به دادگاه تجدید نظر به مردم برای عبور از مرز به عنوان آن را افزایش می دهد خطر ابتلا به مردم رمان Coronavirus. او همچنین اطمینان مردم است که دولت دهلی نو شده بود و اقدامات برای حمایت از مردم متعلق به بخش غیر رسمی است. حتی منابع غذایی هستند که مرتب توسط دولت مذهبی و اجتماعی جوامع گفت: Kejriwal. او از مردم می خواست که در مرز برای بازگشت به دهلی نو.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>