Coronavirus مستند: نشان دادن علت توجه به دوست داشتنی حرفه ای دانشگاه برای نقض دولت سفارشات

مقامات دولت مقصر این دانشگاه را برای نگه داشتن آنها را در تاریکی در مورد وضعیت قرار داده و زندگی بسیاری از مردم در خطر است.

COVID-19 مستند: بالاتر از وزارت آموزش و پرورش در پنجاب به تازگی صادر شده نشان می دهد-باعث توجه به دوست داشتنی حرفه ای دانشگاه برای تخلف از دستور دولت. مقامات گفت متوجه شده است در خدمت به “نقض دستورات دولت و قرار دادن در معرض خطر زندگی در حدود 3200 نفر” که پس از دولت جهت دانشگاه نیست بسته کاملا آنی گفت: در یک صدای جیر جیر. در یک سند رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط ANI وزیر آموزش عالی در پنجاب خواسته بود تمام موسسات آموزشی بسته باقی می ماند و تعلیق تدریس در تیم اول دانشگاه یا دانشکده. تصمیم گرفته شد برای اطمینان اجتماعی فاصله با توجه به شیوع کروناویروس.

اخطار گفت: “در حال حاضر به نور آمده است که با وجود تمام دستورالعمل نادیده گرفتن وخامت اوضاع و به خطر انداختن زندگی حدود 3200 نفر و هزاران نفر دیگر که به آن عفونت می تواند گسترش شما نیست خاموش به طور کامل.”

اخبار مرتبط

آن را اظهار داشت که دانستن چگونه عفونی بیماری است, دانشگاه قرار بود برای ارسال به تمام دانش آموزان پشت به خانه ها و دانشگاه تا به حال بدون هیچ دلیل به کار گیرند.

با توجه به گزارش های هندی, بیان, این دانشگاه تا به حال روشن ماندن برای 315 دانشجویان بین المللی که رشته در کشور پس از مستند. اما بعدا مشخص شد که این دانشگاه در واقع تا به حال 2,100 دانش آموزان در محوطه دانشگاه همراه با 570 سرباز یا مسافر کارگران 179 اعضای هیات علمی و حدود 46 نگهبانان و کارگران است. دانشگاه نفرستاديم تا آنها را به خانه حتی پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت بود برای COVID-19.

مقامات دولت مقصر این دانشگاه را برای نگه داشتن آنها را در تاریکی در مورد وضعیت قرار داده و زندگی بسیاری از مردم در خطر است. “در آن آمده است به نور است که مسئولان دانشگاه نیست همکاری با دولت های منطقه و وزارت بهداشت در اعزام بیمار به بیمارستان” اخطار گفت. دولت از طریق اخطار صادر شده به نام دانشگاه “بسیار سخت و غیر مسئولانه است.”

دوست داشتنی و حرفه ای دانشگاه خواسته شده است به دولت ارائه رسید توجیه که چرا دولت نباید لغو آن “هیچ اعتراض گواهی” برای اجرای این دانشگاه به عنوان آن را به مبارزه طلبیده مستند هنجارهای تعیین شده توسط دولت قرار داده و هزاران نفر از مردم در معرض خطر آلوده شدن با رمان Coronavirus.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im