Coronavirus مستند: Nilgai طول می کشد یک قدم زدن در Noida این بخش 18!

coronavirus, coronavirus in India, coronavirus impact, coronavirus impact on environment, Nilgai in India, Blue Bull, environment in India coronavirusدر این ویدئو نیز به اشتراک گذاشته شده توسط شاعر و سیاستمدار Kumar Vishwas. (بازنمودی تصویر: IE)

کروناویروس در هند: به عنوان سوم بعد از کشور گسترده مستند نورد در Noida شلوغ ترین بخش یک مهمان غیر منتظره. در بخش 18 از Noida در خارج از هند بزرگ بازار محل یک Nilgai یا آبی گاو نر کشف شد راه رفتن آرام در جاده ها است. شناخته شده به عنوان بزرگترین آسیایی, بز کوهی به Nilgai بومی شبه قاره.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

نزد یک تغییر خوشایند از معمولا مربا بسته بندی شده جاده دیدم که خودرو صف سپر به سپر تا مستند اعلام شد. تصویری از شکوه آفریده مصرف بیش از جاده های کلیک شده توسط تعداد زیادی از روزنامه نگاران و در حال حاضر رفتن ویروسی در توییتر.

در این ویدئو نیز به اشتراک گذاشته شده توسط شاعر و سیاستمدار Kumar Vishwas که نوشت که سال ها انسان ها تا به حال تجاوز بر طبیعت و در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و متعاقب مستند واقعی ساکنان در حال بدست گرفتن بیش از علامت گذاری قلمرو خود را.

در این ویدئو نیز به اشتراک گذاشته شده توسط IFS افسر پروین Kaswan که نوشت که Nilgai که به Noida اغلب برخورد با اتومبیل طی روال روز.

همیشه از این بیماری همه گیر زده و سراسر جهان, گزارش های متعددی پدید آمده اند برجسته بازگشت بسیاری از گونه به زیستگاه طبیعی خود را مانند بازگشت دلفین ها به پورت ایتالیایی, با توجه به گزارش در نیویورک تایمز. علاوه بر این آب در ونیز, کانال نیز تبدیل به شفاف به دلیل کمبود قایق ترافیک.

گذشته از آن در داخل خود هند یک مالابار civet که به شدت در معرض خطر انقراض, حیوانات, خال خال شد راه رفتن در جاده ها در کرالا کالیکوت در روز پنج شنبه و چند تن از کاربران توییتر به اشتراک گذاشته شده فیلم ها در سایت میکروبلاگینگ.

در حالی که انسان ها در حال دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 شروع کرده اند و منزوی خود را در خانه های خود محیط زیست است که به ظاهر در نظر گرفتن این فرصت را به خود را دوباره جوان. به زودی پس از چین رفت و به یک مستند گزارش آمده است که آلودگی در این کشور به پایین ترین سطح در با توجه به عدم وجود فعالیت های انسانی. در حال حاضر با جمعیت نیز تحت مشابه مستند اطلاعات مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB) نشان داده است که کیفیت هوا در هند است به طور قابل توجهی بهبود یافته در حال حاضر معلق در هوا در ‘متوسط’ دسته در برابر معمول ‘ضعیف’, ‘ضعیف’ و ‘شدید’ دسته ها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>