آسام را تایید کرده است باز از مشروب مغازه ها با اثر از آوریل 13, منوط به رعایت مختلف دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان. (رویترز)

تمام مغازه مشروب فروشی, انبار, بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان مشروب و کارخانه های لبنی در سراسر آسام باز خواهد شد از روز شنبه به مدت هفت ساعت در روز یک بخش غیر مستقیم منظور روز یکشنبه گفت:. نامه ای از اضافی کمیسر مالیات غیر مستقیم از S K Medhi به همه معاون کمیسیون (DCs) گفت: دولت تصویب کرده باز از مشروب مغازه ها با اثر از آوریل 13, منوط به رعایت مختلف دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان.

همراه با مغازه مشروب فروشی, انبار, بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان مشروب و کارخانه های لبنی نیز مجاز به کار از دوشنبه. “IMFL خاموش/CS کردن فروشگاه باید باز باقی می ماند از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر در مجاز روز…. مغازه ها ممکن است کار با حداقل کارکنان و ارائه دست sanitisers به مشتریان و کارکنان در حالی که دست زدن به بطری و نقد” نامه است.

اخبار مرتبط

Medhi همچنین گفت: DCs که مغازه ها و دیگر اجازه نصب خواهد شد مسئول برای استقرار کارکنان خود را به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله و باید به شدت به دنبال تمام دستورات صادر شده توسط ملی بهداشت ماموریت با اشاره به COVID-19. “عمده فروشی انبار مشروب ماشین منگنه بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان باید کار با حداقل کارکنان اما نه بیش از 50 درصد آنها به طور منظم کارکنان و کارگران” در این نامه گفت.

آن را اظهار داشت که تمام موسسات مجاز باید به ترتیب خود را حفظ کارکنان و کارگران در درون خود دانشگاه و ترتیب مواد غذایی و دیگر امکانات رفاهی برای آنها. “اگر بالا تنظیم نیست ممکن است, آنها باید ترتیب به نگه داشتن مانند کارگران و کارکنان در تعیین محل نزدیکترین به محل کارخانه. “آنها نیز باید ترتیب حمل و نقل کارکنان و کارگران از محل تعیین شده به کارخانه با رعایت تمام COVID-19 دستورالعمل” Medhi گفت: در این نامه است.

برای حمل و نقل محموله مشروب خودرو عبور می کند باید به دست آمده از معاون کمیسیون مربوطه ولسوالی های او اضافه شده است. “هر گونه تخلف از دستورالعمل های صادر شده با توجه به COVID-19 را دعوت لغو مالیات غیر مستقیم مجوز” Medhi گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de