Coronavirus مستند: آرامش خود را حفظ, شما هنوز هم می توانید سفارش این 5 ‘ضروری’ همه چیز در آمازون

amazon, ecommerce sectorآمازون است نه گرفتن سفارشات برای محصولات که متعلق به اولویت پایین دسته.

Coronavirus مستند: حصول اطمینان از منابع در سراسر کشور مستند اولویت است, نخست وزیر نارندرا مودی اظهار داشت: در حالی که پرداختن به این کشور است. بنابراین خصوصی بازیکنان در حال انجام کمی خود را به مطمئن شوید که برای 21 روز بعد زمانی که مردم به ماندن در خانه های خود را, آنها باید تمام ملزومات. یکی از این گام های گرفته شده توسط آمازون که در آن e-commerce غول پیکر خواهد بود ارائه محصولات در پنج دسته ها برای مشتریان. محصولاتی که کسی سفارش باید متعلق به این دسته است.

آمازون 5 اولویت بالا دسته

اخبار مرتبط

  • بسته بندی مواد غذایی
  • خانگی کالاهای اساسی
  • بهداشت
  • ایمنی شخصی
  • بهداشت و درمان

حرکت در آمد اثر از مارس 24. “ما همچنان به کار با نگران مقامات دولت به اطمینان حاصل شود بر روی زمین پشتیبانی است که ما را قادر به ارائه گسترده تر انتخاب برای تحقق نیازهای مشتری گفت:” آمازون در آن وبلاگ. این شرکت خواهد بود پس هر دو دولت مرکزی و دولت دستورالعمل. آن را نیز گفت که آنها را به اطلاع مشتریان در مورد از سرگیری طبیعی خود را هر زمان که عملیات انجام می دهند.

این شرکت در وبلاگ خود گفته است که آنها در حال گرفتن سفارشات برای محصولات که متعلق به اولویت پایین دسته و آمازون نیز غیر فعال حمل و نقل برای محصولات مانند. برای کسانی که در حال حاضر دستور داده محصولات از اولویت پایین دسته آمازون داده می شود گزینه ای را برای انصراف از خرید و بازپرداخت از شرکت.

جهانی, ارشد معاونت و سر آمازون هند Amit Agarwal در زمان به توییتر به آدرس جدید تغییر و آگاهانه مردم است که این شرکت خواهد بود اولویت بندی محصولات است که یک ضرورت مطلق است. “ما می دانیم این سخت گیری است که ممکن است تحت تاثیر برخی از فروشندگان ما’ کسب و کار – ما قدردانی خود را درک و به ادامه کار راه هایی برای فعال کردن کسب و کارهای کوچک برای دیدار با الزامات مشتری در طول این زمان” این شرکت اعلام کرد.

در ضمن در هند به عنوان مثبت Coronavirus موارد به 500 دولت مرکزی اعلام کرده کامل مستند برای 21 روز (تا تاریخ 14 آوریل) که در آن از مردم خواسته به ترک خانه خود را. تمام مغازه ها که فروش ملزومات برای استفاده روزمره نیز خواسته شده است تا بسته باقی می ماند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>