Coronavirus مستند: در اینجا آنچه زنان باردار باید برای جلوگیری از

Coronavirus lockdown, pregnant women, tips for pregnant women, pregnancy tips in covid 19, covid 19 pandemic, mental health, news on pregnant womenجریان مداوم COVID 19 همه گیر تغییر کرده است راه را برای هر کس و زنان باردار نیز در معرض همان خطر عفونت. (یعنی عکس)

توسط دکتر Nupur Gupta

در میان COVID 19 pandemic کل کشور تحت مستند و با نگاهی به وضعیت کنونی افزایش موارد این وضعیت به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. در حالی که بسیاری از حرفه ای ها دستور داده شده است که برای کار از خانه عاری از محل کار محیط نیز می تواند منجر به افسردگی و اضطراب است. ما به خوبی آگاه است که اجتماعی فاصله تنها ثابت اقدام به شکستن عفونت های زنجیره ای در حال حاضر وضعیت مردم نیز نیاز به نگه داشتن خود را درگیر در فعالیت های پربار در جهت حفظ سلامت روان خود را دست نخورده.

اخبار مرتبط

نسبت به تغییرات هورمونی دوران بارداری خود را طول می کشد تلفات در سلامت روان زن باعث استرس, اضطراب, افسردگی, خشم, نوسانات خلقی و در این مرحله بسیار مهم برای مراقبت از سلامت است. زنان باردار نیاز به ماندن مثبت وجود دارد و نیاز به یک تعادل برای نگهداری احساسی خوب بودن. سلامت و بهداشت مهمترین جنبه های شاد و مهم ترین چیز برای مراقبت از خود در طول این مستند که در طولانی مدت نگه می دارد شما احساسی خوب بودن دست نخورده است. به موقع عادات غذایی خوب و مغذی و متعادل مواد غذایی و تضمین سلامت جسمی خوب و نگه داشتن محیط اطراف خود را تمیز و بهداشتی را فراهم می کند شما با ارتعاشات مثبت نگه داشتن شما انگیزه و پر انرژی.

متلاشیکننده دو استرس COVID-9 و بارداری

جریان مداوم COVID 19 همه گیر تغییر کرده است راه را برای هر کس و زنان باردار نیز در معرض همان خطر عفونت. در حالی که زایمان مدیریت زایمان و مراقبت در دوران بارداری از طریق ویدئو آنلاین مشاوره به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض جهان خارج در همان زمان آن را ضروری است به دنبال ایمنی و اقدامات پیشگیرانه تا تحویل.

همچنین بخوانید: بررسی آخرین به روز رسانی در Coronavirius

ایجاد یک روال منظم از فعالیت های روزانه – ثابت زندگی روزمره به طوری که آن را تبدیل به جدید خود را عادی. جلوگیری از چسبیده به کانال های خبری در همه زمان ها و به جای آن تنها سعی کنید برای گرفتن با آن را دو بار در روز. انتخاب کردن به صورت آنلاین دوره کشف سرگرمی های خود را و یا به دست آوردن مهارت های جدید است. خواندن کتاب در مادری را نیز به شما ارائه ایده های جدید برای مراقبت از خود و ارتباط با نوزاد است.

آرامش و تمرکز حواس کمک خواهد کرد – علمی و مدیتیشن و یوگا انجام دهید تا آن را صبح زود خود را برنامه. آنها بهبود جریان خون مغز افزایش تولید هورمونهای مثبت (اندورفین) و کاهش استرس اکسیداتیو. ارتباط با یکی از اعضای خانواده یا یک دوست در روز (تلفن تماس تصویری, تماس یا ایمیل)

رژیم غذایی سالم و بهداشت خواب – سالم رژیم غذایی متعادل و فعالیت فیزیکی خود باید هدف خود را. استرس و فعال شدن غدد آدرنال را به انتشار کورتیزول افزایش اشتها و استرس و همچنین مانع گرسنگی هورمون مانند گرلين که تنظیم اشتها خود را. متاسفانه که اضطراب ناشی از گرسنگی می تواند عواقب طولانی مدت برای دور کمر خود را. زمانی که شما تحت استرس شما اغلب احساس خارج از کنترل و ضعف — و است که می تواند نشت به عادات غذا خوردن خود را. تمرکز بر مسئله واقعی فکر می کنم در دراز مدت و آگاه. یک خواب خوب در شب. (خوب بهداشت خواب). خود را تبدیل ترس به شجاعت سم به پزشکی باز کند و خود را از رحمت و حکمت برای کمک به جلوگیری از اثرات استرس بر ایمنی خود را.

اگر شما هنوز هم احساس اضطراب و اشتباه و یا افسرده در نظر گرفتن یک جلسه با روانشناس آنلاین. یک خبر خوب دیگر این است که ویروس شده است دیده نمی شود به عبور از جفت و تاثیر عزیزم (هیچ transplacental عفونت یا انتقال عمودی گزارش شده تا تاریخ). پست تحویل شما می توانید نگاه برای کلاس های آنلاین برای مراقبت از نوزاد, شیردهی, مشاوره و مادر جدید گروه پشتیبانی. به یاد داشته باشید آن است که یک جسمی مستند برای همه, نه یک مستند از ذهن و روح خود را, آن است که یک مستند از کمک امید و مهربانی

بیایید یاد بگیرند که برای مقابله با ما از بودن در این زندگی مجازی که شامل کار مجازی, مجازی مشاوره مجازی ورزش درس مجازی و خانواده و دوستان خود را ملاقات می کند ، این طبیعی است که احساس غم, استرس, ترس, در طول یک بحران. در تماس خود را متخصص و از آنها بخواهید برای کمک به زمانی که مورد نیاز است. در تماس با دقیق و به روز اطلاعات.

(نویسنده مدیر – Obs & متخصص بیماریهای زنان, خوب, زن, درمانگاه. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im