Coronavirus مستند: دولت مسائل SOP برای در دسترس بودن کالاهای ضروری

وزارت وجود دارد گفت: باید بدون وقفه در خدمات از مغازه های خرده فروشی بزرگ سازماندهی فروشگاه های خرده فروشی و e-commerce شرکت. (IE)

اتحادیه خانه وزارت در روز پنج شنبه صادر شده روش عملیاتی استاندارد (SOP) در دسترس بودن کالاهای ضروری در طول مستند دوره و خواسته دولت برای اطمینان از عملکرد صاف از مردم و خدمات است.
وزارت وجود دارد گفت: باید بدون وقفه در خدمات از مغازه های خرده فروشی بزرگ سازماندهی فروشگاه های خرده فروشی و e-commerce شرکت.

در دو صفحه SOP اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla گفت: کالاهای اساسی در دسترس هستند به مردم از طریق کوچک محلی مغازه های خرده فروشی بزرگ سازماندهی فروشگاه های خرده فروشی و e-commerce شرکت. این SOP گفت: به منظور اطمینان از عملکرد صاف از این سه نوع از اپراتورهای مهم است که اجزای زنجیره تامین نیز مجاز به کار گیرند.

اخبار مرتبط

این ترکیبات عبارتند از تامین کنندگان کالاهای اساسی از جمله رستوران و تهیه خانه تحویل پخته شده مواد غذایی و امکانات برای ذخیره سازی از جمله کالاهای ضروری که ممکن است شناخته شده به عنوان انبار godown ،
آن را نیز اجازه جنبش از حمل و نقل و رانندگان لودر و غیره. از کالاهای اساسی از محل تولید به عمده فروشی یا خرده فروشان.

این SOP گفت که از جمله حمل و نقل ممکن است شامل داخل شهر و بین شهری در همین دولت و یا در قلمرو اتحادیه و یا بین دولت و جنبش کالاهای ضروری و واحدهای تولیدی از کالاهای اساسی از جمله مواد مخدر, دارو, تجهیزات پزشکی خود را از مواد اولیه و واسطه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>