Coronavirus مستند: BSNL, MTNL گسترش اعتباری اعتبار تا مارس 20 شعر تا مارس 17

bsnlبیشتر telcos انتظار می رود برای پیوستن به در به زودی. (منبع عکس: رویترز)

دولتی BSNL و MTNL در حال گسترش اعتباری بسته اعتبار برای مشترکان خود را تا تاریخ 20 آوریل در خط با بخش تنظیم TRAI را رهنمود برای تمام اپراتورهای مخابراتی در پی این رمان شیوع کروناویروس. این به این معنی مشترکین را می توانید در ادامه به دریافت تماس های دریافتی و حتی پس از اعتبار خود را از طرح پیش پرداخت خسته شده است. BSNL و MTNL نیز اعتبار اضافی 10 تومان ارزش بحث زمان در حساب های اعتباری خود را به طوری که آنها می توانید در ادامه تماس های تلفنی و یا ارسال اس ام اس و حتی پس از تعادل صفر.

اتحادیه مخابرات وزیر راوی شانکار پراساد نوشت: در سایت میکروبلاگینگ توییتر که گسترش پیش پرداخت اعتبار توسط مارس 20 و ارائه 10 تومان ارزش اضافی talk-زمان حتی پس از تعادل صفر خواهد “فعال کردن مردم فقیر را خواستار کمک کند حتی اگر آنها لازم نیست که هر موجودی باقی مانده است.”

اخبار مرتبط

شعر به طور جداگانه اعلام کرده است که در گسترش اعتباری بسته اعتبار برای بیش از 80 میلیون نفر تحت ممتاز’ مشترکین تا مارس 17. مانند BSNL و MTNL شعر نیز به اعتبار اضافی 10 تومان ارزش زمان مکالمه در سیم کارت های اعتباری حساب های است که می تواند encashed برای برقراری تماس یا ارسال اس ام اس. شعر گفت: آن را به رول از این “منافع” به کاربران در 48 ساعت آینده.

80 میلیون مشترک شکل ‘به طور موثر” را پوشش می دهد تمام زیر ممتاز خانواده ها در شعر شبکه اپراتور مخابراتی در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این اقدامات به خصوص به نفع کارگران مهاجر و روزانه دستمزد حقوق بگیران که ممکن است نهفته در هند 21 روز رمان coronavirus مستند.

هدف از این اقدامات این است که به اطمینان حاصل شود ضعیف تر بخش از جامعه باقی می ماند متصل می شوند در این زمان به چالش کشیدن. بیشتر telcos انتظار می رود برای پیوستن به در به زودی.

به عنوان هر یک TRAI, بخشنامه تمام اپراتورهای مخابراتی در هند باید اقدامات لازم از جمله گسترش اعتباری اعتبار برای کاربران برای اطمینان از بدون وقفه خدمات حداقل تا زمانی که این مستند در اثر است.

“شما نیاز به برداشتن گام های لازم تلقی مناسب از جمله گسترش اعتبار به اطمینان حاصل شود که تمام مشترکین سیم کارت اعتباری می توانید لذت بردن از بدون وقفه خدمات در طول دوره از مستند” TRAI گفت: در روز یکشنبه. بخش تنظیم شده است و همچنین به دنبال جزئیات از تمام اپراتورهای مخابراتی در هند مورد مراحل است که آنها در حال گرفتن برای اطمینان از در دسترس بودن بدون وقفه خدمات بر اساس اولویت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de