Coronavirus مستند: BSNL گسترش اعتباری اتصال اعتبار تا مارس 5

bsnlاین مرکز در حال حاضر در دسترس در شمال و غرب منطقه و در دسترس خواهد بود از مارس 22 سال 2020 در جنوب و شرق منطقه. (منبع عکس: رویترز)

پیش پرداخت مشتریان از BSNL که نمی تواند از شارژ حساب خود را در طول این مستند ادامه خواهد داد برای دریافت تماس های دریافتی تا مارس 5, شرکت گفت: در روز شنبه.

“با در نظر گرفتن مشکلات مواجه توسط مشترکین که اعتبار تمام شده است در طول مستند دوره و داشتن تقریبا صفر تعادل BSNL به عنوان یک انسانی حرکت رو به گسترش است اعتبار تمام این مشترکان تا آوریل 5 سال 2020 رایگان از هزینه به طوری که مشترکان همچنان به دریافت تماس های دریافتی:” دولت-اجرای مخابراتی شرکت در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

BSNL نیز راه اندازی شد شارژ تلفنی بر روی یک شماره تلفن رایگان برای مشترکین خود را برای دریافت شارژ انجام می شود.

این مرکز در حال حاضر در دسترس در شمال و غرب منطقه و در دسترس خواهد بود از مارس 22 سال 2020 در جنوب و شرق منطقه.

“BSNL می ایستد بصورتی پایدار و محکم در کنار آن به مشترکین در طی این دوره بحران و ما درخواست مشترکین به برو ‘دیجیتال’ به صورت شارژ حساب خود” BSNL CMD PK Purwar گفت: Shri. P. K. Purwar, CMD BSNL گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im