The company has made all preparations to start operations and has made arrangements for housing workers at the production premises. (Representative image)این شرکت ساخته شده است که تمام آماده سازی برای شروع عملیات و ساخته شده است که ترتیبات برای مسکن کارگران در تولید و محوطه. (تصویر نماینده)

هند Inc در حال آماده شدن برای زندگی پس از مستند در قالب یک قفل در. بسته به آنچه که نخست وزیر جادوها در سخنرانی خود در روز سه شنبه صبح های مختلف شرکت های تولیدی که در آن تولید رو متوقف بین مارس 22-25 اند کشیده شده تا اقدامات لازم برای شروع مجدد تولید در پایین مقیاس از 15 آوریل است.

گزینه های قبل از آنها دو برابر یا نگه داشتن کارگران در محل خود و یا حمل و نقل آنها را به کار و بازگشت به خانه. اکثر شرکت های آهن صحبت کرد و گفت که این امر می تواند ترکیبی از این دو است اما حمل و نقل خواهد بود یک گزینه مورد نظر به عنوان مسکن در محل و محدودیت های آن است و نمی توان ادامه داد ،

اخبار مرتبط

RC Bhargava رئیس Maruti Suzuki گفت: “این بستگی دارد به آنچه که دولت تصمیم می گیرد اما حمل و نقل است یک گزینه بسیار بهتر برای ما. در Maruti ما باید برخی از 25,000 کارگران گسترش بیش از گورگان و Manesar کمربند و همه آنها را نمی توان مستقر در محل. اما پس از تولید نمی تواند در ظرفیت کامل و ما باید برای حفظ اجتماعی فاصله ما لازم نیست همه کارگران در یک بروید. در آغاز تولید خواهد بود حداقل در 50 درصد یا کمتر است. حداقل چیزی بهتر از هیچ چیز است.”

منابع صنعت گفت که شرکت هایی مانند هیوندای موتور هند قهرمان MotoCorp ماهیندرا و ماهیندرا و تاتا موتورز باید استراتژی های مشابه در محل. منابع صنعت گفت که در مراحل اولیه تمرکز خواهد شد در به پایان رساندن تولید زنجیره ای است که در وسط گیر کرده. تولید در مقیاس بزرگ از وسایل نقلیه مسافری مثلا معنی ندارد زیرا برای این اتفاق حتی نمایشگاه خرده فروشی نیاز به تابع است که بعید است به زودی اتفاق می افتد.

در یک شرکت مانند تاتا موتورز که تولید کننده هر دو خودرو سواری و خودرو های تجاری تمرکز خواهد شد و در دومی به دلیل ماهیت اصلی.

تولید فولاد شرکت های بهتر قرار داده شده از تولید کنندگان خودرو به عنوان جراحی شده و طبقه بندی شده در خدمات ضروری رده. هر چند شرکت مانند JSW Steel متوقف شده بود تولید از مارس 5, آنها کشیده اند تا برنامه دوباره شروع عملیات از 15 آوریل است. این شرکت ساخته شده است که تمام آماده سازی برای شروع عملیات و ساخته شده است که ترتیبات برای مسکن کارگران در تولید و محوطه. “تقریبا 50-70 ٪ از کارگران مرتب شده اند برای تولید برای شروع از 15 آوریل و کامیون ها عبور می کند و برای حمل و نقل و غیره شده اند مرتب” شهادت” ،

“JSW Steel ساخت تمام آماده سازی برای recommence عملیات در all locations” یک سخنگوی شرکت گفت. JSW Steel دارای چهار کوره های انفجار و دو corex در کارناتاکا Ballari; یکی از کوره در Dolvi گیاه در ماهاراشترا و یکی در دست ساخت است.

برای شرکت های تکنولوژی اطلاعات مانند Dabur یا پدرم مجموع توقف در تولید هرگز صورت گرفته و بسته به تازه دستورالعمل از سوی دولت آنها را در مقیاس بالا تولید خود را و گوشت را تامین و زنجیره ای است که از یک مشکل بزرگتر برای آنها.

“ما قدردانی از تلاش های دولت است که باید کمک کرد که کاهش حرکت کامیون ها ما را قادر می سازد برای شروع تولید کالاهای اساسی و محصولات بهداشتی. اما این وضعیت چندان دور از عادی به عنوان شرکت ها هنوز هم در مواجهه با مشکلات در عملکرد کل زنجیره تامین هر دو در نگهداری تقاضای داخلی و ملاقات صادرات تعهدات. محدود در دسترس بودن نیروی انسانی است که هنوز هم صدمه زدن به صنعت به طور قابل توجهی” Dabur هند, مدیر اجرایی, عملیات شاهرخ خان گفت.

“در طول چند روز گذشته ما شده اند ramping تا تولید اقلام ضروری اما این سطح شیب دار بالا است در کاهش ظرفیت به طوری که ما پایبند به ایمنی و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. کارخانه های ما در 20-25 ٪ سطح تولید و که بیش از حد برای موارد ضروری; 60-70 ٪ از ما انبارهای باز هستند و حدود 25-30% توزیع کنندگان باید این اجازه را به کار گیرند. چالش بزرگ این است که کمبود نیروی کار,” Vivek Gambhir, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت Godrej فروش محصولات گفت: FE به تازگی در یک مصاحبه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im