Coronavirus آخرین به روز رسانی: هند COVID-19 شمارش عبور 26,000; دولت می گوید روزانه نرخ رشد پایین در 6%

narendra modi, mann ki baat, aarogya setu, covid 19, coronavirus, covid19india, covid19 world.org tracker, covid, covid 19 cases in india, covid india, covid 19 vaccine, covid visualizer, covid 19 map, covid symptoms, coronavirus, coronavirus india, coronavirus cases in india, coronavirus vaccine, corona update in india, coronavirus india update, coronavirus usa, corona vaccine, coronavirus tips, coronavirus symtpoms, coronavirus cure, coronavirus medicine, coronavirus in india live, Coronavirus India Update, coronavirus LIVE, coronavirus Latest News, COVID 19 Tracker India Org In, total Corona Cases in India, Coronavirus India Relief Package, Coronavirus Tips, Coronavirus Prevention App, Coronavirus Vaccine, plasma therapy, covid 19 vaccine, vaccine for covid 19, what is plasma therapy, coronavirus treatment, oxford university corona vaccine, plasma therapy for corona, asymptomatic coronavirus, what is plasma, plasma therapy coronavirus, coronavirus vaccine latest update, coronavirus plasma therapy, delhi, bangalore, maharashtraمردم ایستاده در صف در مقابل تلفن همراه COVID-19 تست ون به خود را آزمایش coronavirus در Chandni محال منطقه مشخص شده به عنوان یک COVID-19 کانون در سراسر کشور مستند در دهلی نو. (حسن نیت ارائه میدهد: PTI عکس)

Coronavirus هند آخرین به روز رسانی زنده (دولت-Wise): به عنوان چوب خط حساب کردن از Coronavirus موارد در هند عبور 26,000 در روز شنبه — با تعداد زیادی از جدید COVID-19 موارد مثبت گزارش از دهلی, ماهاراشترا, اوتار پرادش آندرا پرادش در میان کشورهای دیگر و سرزمین های اتحادیه — دولت مرکزی avered که روزانه نرخ رشد ویروس آغشته به 6 درصد در کشور است.

طبق آخرین به روز رسانی توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده بیش از 56 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت منتهی به روز رسانی — و این بالاترین افزایش در COVID-19 نفر در هند در طول 24 ساعت. مرگ و میر افزایش یافته است به 779, به عنوان در اتحادیه وزارت بهداشت آمار و ارقام.

با این حال برخی از کشورها نیز آغاز کرده است تا آرامش بخش برخی از Coronavirus مستند شرایط و اجازه می دهد بیشتر مغازه ها را باز کنید. پس شب جمعه را سفارش توسط اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, متحده در حال باز کردن دسته بندی های بیشتر از مغازه ها از جمله کسانی که فروش لباس های, گوشی های تلفن همراه, سخت افزار و لوازم التحریر و اقلام است. این تسهیلات هر چند نمی خواهد اجازه برای مغازه واقع در بازار و اماکن و مراکز و COVID-19 نقاط مهم و مهار نمایند. در مناطق روستایی در تمام مغازه ها محرومیت کسانی که در مراکز شده اند مجاز به باز کردن. مشروب و سیگار مغازه ها را بسته باقی می ماند در همه جا بدون در نظر گرفتن محل خود را در حالی که فروش غیر موارد ضروری از طریق e-commerce سیستم عامل همچنان بسته است. رستوران ها سالن مو و آرایشگر مغازه ها اجازه داده نخواهد شد برای باز کردن به عنوان این ارائه خدمات و انجام نمی افتد تحت مغازه رده.

در یک نکته مثبت دولت دهلی نو گفت: آن را دیده است و نتایج دلگرم کننده از Coronavirus پلاسما درمانی دادگاه در بیماران بیشتر است. کارناتاکا نیز آغاز مشابه COVID-19 پلاسما درمانی محاکمه در روز شنبه در حالی که راجستان گفت: همچنین آماده برای انجام این آزمایشات است.

نخست وزیر نارندرا ماهانه ‘Mann Ki Baat’ پخش رادیویی است که برای امروز برنامه ریزی شده. ساعت مودی نیز در تعامل با رئیس وزرای کشورهای مختلف در روز دوشنبه.

بررسی Coronavirus در هند زندگی می کنند به روز رسانی دولت-دانا آخرین اخبار به روز رسانی Coronavirus مرگ و میر در هند Coronavirus هند, آخرین اخبار و کل Covid-19 نفر در هند و سایر جزئیات در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de