Coronavirus آخرین به روز رسانی: دهلی نو-نویدا مرز کاملا بسته; Covid-19 مورد افزایش به 18,985

Coronavirus India State Wise LIVE Updates,Coronavirus هند دولت عاقلانه آخرین اخبار به روز رسانی: مجموع موارد در هند ادامه خواهد داد به افزایش است. بازنمودی تصویر/ایسنا

Coronavirus هند دولت عاقلانه آخرین اخبار و به روز رسانی زندگی می کنند: تعداد کل Covid-19 نفر در هند رفته است تا به 18,985 از جمله 15,122 فعال موارد 3259 درمان/ترخيص بيماران و 603 مرگ و میر. یک بیمار بود مهاجرت کردند. گزارش ها می گویند که چندین جدید کروناویروس بیماران یافت شده اند بدون علامت. تقریبا تمام کشورها در سراسر هند آلوده شده توسط این کشنده coronavirus. در یک پوشش نقره ای گوا و مانیپور اعلام کرده اند خود را به عنوان Coronavirus رایگان متحده است. هند شاهد یک مستند تا آوریل 3. اما خدمات مختلف شده اند و از سر گرفته در مناطق انتخاب شده پس از مارس 20.

در دهلی شورای ملی مقاومت به گوتام بودا نگر دولت به طور کامل بسته دهلی نو-نویدا مرز. تنها وسایل نقلیه ضروری خواهد شد مجاز است.

این COVID-19 گسترش در حال حاضر بیش از 200 کشور در سراسر جهان به قتل lakhs از مردم است. آمریکا و چین و ایتالیا و اسپانیا و برخی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در نظر موارد و تعداد تلفات. Coronavirus موارد در حال افزایش است در کشور های دیگر بیش از حد و همه ملت ها در حال بدست گرفتن اقدامات سختگیرانه برای کنترل ویروس. در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف صدور کارت سبز یا قانونی اقامت دائم به مدت 60 روز آینده به عنوان بخشی از خود را فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده است.

جزئیات Coronavirus در هند زندگی می کنند به روز رسانی دولت-دانا Covid-19 هند ردیاب دولت عاقلانه Coronavirus هند, آخرین اخبار و کل Covid-19 نفر در هند امروز و جزئیات دیگر مربوط به اینجا.

تعداد کل مرگ و میر ناشی از کروناویروس در هند 640 است. تعداد کل موارد در حال حاضر می ایستد در 19,984 با توجه به داده های به اشتراک گذاشته شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در آوریل 22. وجود دارد 15, 474 تجمعاتی موارد در هند. 3869 COVID-19 بیماران بهبود یافته اند. یک نفر شده است مهاجرت کردند.

تعداد کل coronavirus موارد در حال حاضر می ایستد در 19,984 با توجه به داده های به اشتراک گذاشته شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در آوریل 22. وجود دارد 15, 474 تجمعاتی موارد در هند. 3869 COVID-19 بیماران بهبود یافته اند اما 640 نفر کشته شده اند به علت یک ویروس مرگبار است. یک نفر شده است مهاجرت کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de