Coronavirus آخرین به روز رسانی: بین المللی مسافری ورود در فهرست پیگیریهای; 81 مورد از آنفولانزای خوکی ظهور

coronavirus, coronavirus india, coronavirus symptoms, corona virus india, coronavirus update, visa, coronavirus in delhi, corona virus bangalore, corona virus delhi, n95 mask, coronavirus in bangalore, corona virus in india, india coronavirus, coronavirus hyderabad, corona virus symptoms, coronavirus cure, coronavirus update in india, coronavirus vaccine, coronavirus visaCoronavirus به روز رسانی: ساعت مودی در روز سه شنبه توییتی بررسی هند آمادگی برای مقابله با کروناویروس اپیدمی و خواست مردم است که وجود دارد “بدون نیاز به وحشت”.

Coronavirus آخرین به روز رسانی: به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی در زمان به توییتر برای آرام کردن یک ملت به طور فزاینده ای مضطرب با ظهور موارد جدیدی از کروناویروس همه ورود بین المللی در هند در حال حاضر قرار داده شده در یک فهرست پیگیریهای. همانطور که در حال حاضر یک ایتالیایی توریستی شده است آزمایش مثبت برای coronavirus در راجستان جیپور و شش بیماران در suspect-دیده بان از آگرا است. روز دوشنبه دو مورد مثبت گزارش شد از دهلی و حیدرآباد. دولت روز سه شنبه اعلام کرد اقدامات بیشتری برای بررسی گسترش Coronavirus. در حال حاضر همه مسافران بین المللی از ورود به هند را به ارسال خود اعلام اشکال به عنوان به زودی به عنوان آنها می رسند.

ساعت مودی در روز سه شنبه توییتی که او بررسی هند آمادگی برای مقابله با کروناویروس اپیدمی و خواست مردم است که وجود دارد “بدون نیاز به وحشت”. او توییتی در روز سه شنبه است که او به بررسی coronavirus’ وضعیت اطمینان ملت است که وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت.

در دهلی شیک هایت ریجنسی هتل کارکنان از یکی از رستوران ها خواسته شده است به خود قرنطینه و پس از گزارش آمده است که یک coronavirus آلوده کرده dined وجود دارد در فوریه 28. دولت مرکزی نیز به حالت تعلیق همه به طور منظم ویزا و e-ویزا و ویزا در بدو ورود برای, ایتالیایی, ایران, کره جنوبی و اتباع ژاپنی که وارد هند نشده است. تاریخ قطع بودن آوریل 3.

حداقل 88 نفر در حیدرآباد اند ترسیم شده است که در تماس با یک زن 24 ساله متخصصین و اهل فن. او وارد در بنگلور از دبی در فوریه 20 و پس از آن سفر به حیدرآباد با اتوبوس یک روز بعد. روز سه شنبه دو نویدا مدارس بسته شدند برای چند روز پس از آن آمد به مدیریت دانش که یک دانش آموز است که کودک از دهلی نو مبتنی بر مردی بود که آزمایش مثبت برای coronavirus و آنها نیز با حضور در یک جشن تولد با چند دانش آموزان است. امتحانات در یکی از این مدارس نیز به تعویق افتاد. ساختمان دو مدرسه شده اند fumigated.

در ضمن CMO مرتا اطلاع داده که 81 بيمار شده اند آزمایش مثبت برای آنفلوانزای خوکی در این شهرستان از جمله 20 jawans از PAC. 11 از آنها مرخص شده از بیمارستان در حالی که دیگر 9 PAC jawans مرخص خواهد شد پس از 5 روز. تا به حال 387 نفر آزمایش شده برای آنفولانزای خوکی.

مالی اکسپرس آنلاین به ارمغان می آورد شما آخرین به روز رسانی در coronavirus. در ارتباط باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im