Coronavirus, Coronavirus outbreak, Coronavirus lastest updates, coronavirus Indians, Coronavirus India, Diamond Princess, Coronavirus cruise ship; China, China Coronavirus death toll, Coronavirus Wuhan, Coronavirus Wuhan death toll, Coronavirus Hubei, Coronavirus Hubei death toll, novel Coronavirus, COVID-19, COVID-19 China, World Health Organisation, WHO, United States of America, China-WHO Joint Mission, novel coronavirus death toll, cruise ship Japan coronavirus, coronavirus quarantine, Hong Kong, Hong Kong coronavirus, COVID-19 coronavirus, Wuhan virus,Indian Embassy in Japan پزشکی کارگران در لباس محافظ شرکت به یک بیمار در داخل یک بخش جدا شده از ووهان بیمارستان صلیب سرخ در ووهان مرکز از رمان شیوع کروناویروس در استان هوبی چین است. (حسن نیت ارائه میدهد: ایسنا عکس)

با 98 بیشتر مرگ و میر گزارش از مجموع کل تلفات ناشی از شیوع کروناویروس رز به سال 1868 در چین, PTI گزارش شده است. تعداد کل تایید موارد گزارش شده را به ایستادگی در 72,346 با بیش 1.41 لاخ افرادی که در تماس مستقیم با تایید بیماران در حال نگه داشته و تحت آزمایشات پزشکی.

مرکزی چینی استان هوبئی است که نامیده می شوند به عنوان کانون شیوع کروناویروس برای یک دلیل. این بدترین ضربه منطقه گزارش 1,807 جدید, موارد مصرف کل از موارد به 59,989 در استان است.

این ویروس که به نام COVID-19 در چین باعث شده است تا سازمان بهداشت جهانی (WHO) کارشناسان از کشورها مانند ایالات متحده آمریکا برای پیوستن به چین-که ماموریت مشترک که در حال کار بر روی جای پای جنگ برای کنترل آسیب و گسترش رمان coronavirus.

الماس شاهزاده خانم قرنطینه کشتی کروز, کردن, ژاپنی, ساحل, گزارش 99 موارد جدید در نظر گرفتن تعداد بیماران پردازنده به 454. کشتی قرنطینه شده پس از ماه گذشته پس از یک مسافر که deboarded در هنگ کنگ بود که بنا به گزارش ها اختصاص داده شده به عنوان حامل از COVID-19 coronavirus. آمریکا تخلیه 340 از اتباع خود در کشتی از ژاپن در دو جت AFP گزارش شده است. کسانی که پردازنده در حال انتظار به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز در خاک آمریکا این گزارش اضافه شده است.

مالی بیان خواهد شد نگه داشتن شما به روز با آخرین اخبار در شیوع کروناویروس. در ارتباط باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im