Coronavirus: کرالا گزارش اول مرگ

این Covid-19 ویروس ادعا کرده اولین قربانی در کرالا در صبح روز شنبه با 69 سال از درگذشت در دولت کالج پزشکی در Kalamassery در Ernakulam district.

بیمار وارد شده از دبی پذیرفته شده بود به بیمارستان برای ذات الریه شدید. او همچنین تا به حال سابقه فشار خون بالا و بیماری های قلبی, یک بولتن صادر شده توسط دولت کالج پزشکی گفت.

او قبلا تحت جراحی بای پس عروق کرونر, هم, بولتن گفت. او در گذشت در حالی که یک پشتیبانی آن اضافه شده است.

قربانی متعلق به Mattancherry یک کوچی حومه شهر سفر کرده بود از دبی و فرود در CIAL فرودگاه در مارس 16. او فرستاده شده به دولت کالج پزشکی با علائم ذات الریه تحت درمان قرار گرفت و فرستاده شده در بازگشت به خانه که در آن او را تحت انزوا.

در این دوره از آزمون تایید کرد که او یک Covid-19 مورد مثبت. او به ارمغان آورد به بیمارستان با تشدید ذات الریه در مارس 22 و وضعیت خود را بدتر یک شب قبل از پایان آمد در صبح روز شنبه. بدن تحویل داده شده است overto خانواده است. آن خواهد بود سوزانده موضوع به سخت پروتکل قابل اجرا است.

راننده خود را و قوم و خویش را نیز آزمایش مثبت برای این ویروس هستند و تحت درمان در دولت کالج پزشکی خود را. حداقل 49 co-مسافران از دبی در زیر مشاهده است. هیچ نقشه مسیر آماده شده است, از بیمار محدود شد tohome و بیمارستان.

در حال حاضر 14 Covid-19 نفر در حال درمان در دولت کالج پزشکی Kalamassery. از این پنج انگلستان اتباع در حالی که شش متعلق به Ernakulam منطقه دو از Kannur و یکی از شرنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>