Coronavirus: کرالا اعلام کرد 20 ، 000 تومان-cr بسته محرک

chief minister Pinarayi Vijayan, Pinarayi Vijayanگسترش ویروس است متزلزل مدنی جامعه و فعالیت های اقتصادی می گوید: وزیر Pinarayi Vijayan.

کرالا دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد که 20 ، 000 تومان کرور روپیه بسته محرک به آدرس رکود اقتصادی ناشی از گسترش Covid-19. به مسافت تا اقتصادی و زندگی مدنی و کوبیده با گسترش ویروس دولت را پمپ در پول در رفاه اقدامات و طرح های وزیر Pinarayi Vijayan گفت.

“Covid-19 تحت فشار قرار دادند تا دولت را به یک بحران بزرگ. گسترش ویروس است متزلزل مدنی جامعه و فعالیت های اقتصادی. ما قصد داریم به آدرس این صریحا توسط تزریق یک محرک بسته به میزان 20 ، 000 تومان کرور روپیه,” او گفت:.

اخبار مرتبط

از طریق خودیاری گروه Kudumbasree ماموریت وام کمک به ارزش 2,000 تومان کرور روپیه در دسترس خواهد بود. روستایی تضمین اشتغال طرح به لحن تومان به 1000 کرور روپیه در هر راه اندازی خواهد شد در آوریل و مه. رفاه اجتماعی و حقوق بازنشستگی برای فروردین و اردیبهشت توزیع خواهد شد در پیش است. این کار نیاز به Rs 1,320 کرور. حدود 100 تومان کرور روپیه بوده است را کنار بگذارند به تومان 1,000 هر یک به کسانی که درآمد کمتر از افرادی که در خارج از حوزه رفاه طرح های بازنشستگی.

“ما همچنین یک شناور تومان 500 کرور روپیه بخش بهداشت و درمان بسته بندی در زمینه بحران” Vijayan گفت. “قبلا ما اعلام کرده بود راه اندازی کم هزینه مواد غذایی محیط های اغذیه فروشی, خدمت در هر وعده غذایی در Rs 25 از ماه سپتامبر است. این خواهد بود preponed به ماه آوریل است.”

بدون APL/BPL تبعیض غلات عرضه خواهد شد برای یک ماه. دولت را کنار بگذارند 100 تومان کرور روپیه برای دانه های مواد غذایی جیره.

تا آنجا که 14,000 تومان کرور مورد نیاز خواهد بود برای پاک کردن عقب افتادگی است که دولت مدیون به موسسات مختلف. این خواهد بود که پرداخت شده توسط مه, او گفت:.

دولت نیز موافقت کرده است به سرگرمی مالیات بر چشم پوشی به خانه سینما. یک ماه گریس زمان اجازه خواهد داشت برای پرداخت آب و برق صورتحساب Vijayan گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>