Coronavirus آلوده کارمند بهبود کامل از بیمارستان مرخص شد: Paytm

Coronavirus, Paytm employee, Coronavirus in India, Paytm Gurgaon office, latest news on Coronavirus“کروناویروس مبتلا کارمند از Paytm گورگان شده است از بیمارستان مرخص شد امروز عصر و در راه خود را در بازگشت به خانه. او کاملا مناسب است و تا به حال دو بازی گذشته خود را به عنوان نتایج منفی است.

یک Paytm کارمند بود که در میان 30 coronavirus موارد در هند را بهبود یافت و مرخص شد از بیمارستان پس از گذشته خود دو نتیجه منفی دیجیتال شرکت پرداخت کرد.

“کروناویروس مبتلا کارمند از Paytm گورگان شده است از بیمارستان مرخص شد امروز عصر و در راه خود را در بازگشت به خانه. او کاملا مناسب است و تا به حال دو بازی گذشته خود را به عنوان نتایج منفی است. او مقرر شده است خود انزوا بعد از 14 روز است و نیاز به ماندن در خانه” Paytm گفت: در یک صدای جیر جیر.

اخبار مرتبط

این Paytm کارمند که تست مثبت در 5 مارس تا به حال در تماس با 91 نفر در Gurgaon. “نسبی خود (که تشخیص داده شد آلوده از طریق او در عرض یک هفته) و همچنین بهبود است و امروز از بيمارستان مرخص شده و توصیه می شود خود انزوا برای 14 روز” Paytm گفت. Paytm اجازه داده است همه کارکنان به محل کار از خانه تا 31 مارس است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>