کروناویروس در اوتار پرادش آخرین به روز رسانی: Covid-19 موارد مثبت در Noida لکنو Ghaziabad

The Government of India has issued helpline number +91-11-23978046 for coronavirus related complaints. دولت هند صادر کرده است شماره تلفنی +91-11-23978046 برای coronavirus مربوط به شکایات.

کروناویروس در اوتار پرادش آخرین به روز رسانی: تعداد کل رمان coronavirus موارد در اوتار پرادش 11 با توجه به آخرین اطلاعات دولت. این اوتار پرادش دولت است در نظر گرفتن تمام اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کشنده جدید کروناویروس که تاکنون جان هزاران نفر در سراسر جهان است. آخرین وضعیت عاقلانه اطلاعات رسمی در رمان Coronavirus موارد دیده می شود در وب سایت رسمی از اتحادیه و وزارت بهداشت و رفاه خانواده (www.mohfw.gov.in).

یوگی Adityanath دولت تعطیل موسسات آموزشی مانند مدارس و کالج ها که در آن بررسی فرایند است نه رفتن تا مارس 22 سال 2020 است. رئیس جمهوری همچنین به برگزاری یک نشست سطح بالا از مقامات ارشد به عمدی در coronavirus.

اخبار مرتبط

مجموع coronavirus موارد در اوتار پرادش امروز

همانطور که در وب سایت رسمی از اتحادیه و وزارت بهداشت و رفاه خانواده تعداد کل موارد در اوتار پرادش نام امروز 11.

در ضمن تعداد کل موارد در هند رسیده 75 در 13 مارس سال 2020 است. این شامل 58 سرخپوستان و 17 اتباع خارجی. بیشترین تعداد رمان coronavirus موارد در هند در روز 12 مارس سال 2020 گزارش شد در کرالا (17) به دنبال هاریانا (14), ماهاراشترا (11) و اوتار پرادش (11). اتحادیه سرزمین لاداخ گزارش شده 3 coronavirus موارد در حالی که قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر نیز گزارش 1 مورد. تعداد کل موارد در راجستان 3, Telangana 1, Punjab 1, کارناتاکا, 4 ، 6, Tamil Nadu 1.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus آخرین به روز رسانی: لیگ به تعویق افتاد و پس از دهلی خاموش آن همه تجمعات; مجموع موارد در هند عبور 75

مرکزی Coronavirus تلفنی شماره شناسه ایمیل:

دولت هند صادر کرده است شماره تلفنی +91-11-23978046 برای coronavirus مربوط به شکایات. شما همچنین می توانید با ارسال ایمیل بر روی خط تلفن ایمیل id برای coronavirus: [email protected]

Coronavirus مشاوره: دولت مرکزی منتشر کرده است چندین آموزنده مواد به افراد آگاه از این بیماری است. مردم می توانند از خود محافظت کنند با تمرین مکرر دست ها با آب و صابون بشویید و یا با استفاده از الکل بر اساس hand rub. شستن دست باید انجام شود حتی اگر این دست است که مشخصه تمیز…. یکی باید پوشش بینی و دهان با دستمال/دستمال در حالی که سرفه و عطسه و دیدن یک دکتر در حالی که احساس ناخوشی. شما باید پرتاب استفاده tissued به سطل بسته بلافاصله پس از استفاده و جلوگیری از شرکت در اجتماعات بزرگ.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de