کروناویروس در اوتار پرادش: 125 تازه COVID-19 موارد تعداد کل افزایش می یابد به 974

با توجه به وزارت بهداشت بولتن 108 COVID-19 بيمار درمان شده اند در این دولت تا کنون تعداد موارد فعال است 852.

با 125 تازه موارد تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus رفت تا 974 در اوتار پرادش در روز شنبه.

با توجه به وزارت بهداشت بولتن 108 COVID-19 بيمار درمان شده اند در این دولت تا کنون تعداد موارد فعال است 852.

اخبار مرتبط

از 125 موارد گزارش شده در شنبه 86 مرتبط به ماه گذشته Tablighi Jamaat در دهلی Nizamuddin این بولتن گفت.

دولت ثبت 14 COVID-19 مرگ و میر تا کنون پنج از آگرا هر دو از مرادآباد و مرتا و هر یک از لکنو کانپور, بستی, بلندشهر و بنارس — بولتن گفت.

پیش از آن در روز اصلی وزیر بهداشت Amit موهان پراساد گفت: برخی از مناطق را با موفقیت مورد ضرب و شتم این بیماری و “این یک گام مثبت”.

Coronavirus موارد گزارش شده از 49 75 مناطق در دولت, او گفت:, و اضافه کرد که برخی از مناطق را با موفقیت مسطح منحنی.

“همه موارد در پیلیبهیت, ہاتھرس و Maharajganj درمان شده اند و به طور مشابه Prayagraj و Bareily نیز مرخص تمام افراد آلوده پس از درمان” پراساد گفت.

شش منطقه — گوتام Buddh نگر Ghaziabad لاکنو مرتا آگرا و سهرنپور — آیا مراکز اصلی عفونت در حالی که مناطق دیگر که در آن تعدادی از افراد آلوده کمتر شده اند قادر به کنترل آن به طور موثر او اضافه شده است.

یا کانون مناطق در حال کم شدن و یا کل منطقه در حال تبدیل شدن عفونت-رایگان پراساد گفت.

همانطور که در حال حاضر 1,025 مردم نگه داشته شده است در انزوا بخش در دولت, در حالی که تعدادی از کسانی که در قرنطینه است 10,814, او گفت:.

پراساد تاکید بر نیاز به مراقبت مناسب از سالمندان و افرادی که دارای بیماری های خاصی که آنها بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است.

اضافی دبیر کل خانه Awanish Awasthi گفت: این یک خبر خوب است که به تدریج در برخی مناطق تبدیل به کرونا-رایگان.

“پس از پیلیبهیت, ہاتھرس و Maharajganj در حال حاضر Prayagraj تبدیل شده است تاج-رایگان. بریلی که تا به حال تنها یک کانون منطقه دادرس گفت: مواردی وجود داشته است آزمایش منفی,” او گفت:, و اضافه کرد که از آن شده است ممکن است فقط به این دلیل از تلاش جمعی از کارکنان و همکاری است.

اوتار پرادش با چنین جمعیت بزرگ دارای تعداد کمتر از موارد و نرخ رشد و همچنین میزان مرگ و میر در کشور نیز کمتر از میانگین ملی Awasthi گفت. PTI SAB

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر