کروناویروس در ماهاراشترا: COVID-19 مستند در بمبئی و پونا می تواند به گسترش مارس 15; بررسی جزئیات

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus pandemic, coronavirus in India, COVID-19, coronavirus lockdown, coronavirus india, coronavirus in Maharashtra, coronavirus in Mumbai, coronavirus in Pune, coronavirus maharashtra toll, coronavirus latest news, coronavirus latest updates, coronavirus updates todayدر بمبئی تعداد مرگ و میر رسیده 191 در حالی که در پونا در حال حاضر در 73. (بازنمودی تصویر)

Coronavirus مستند: در حالی که این مرکز دارای دستور باز کردن برخی از مغازه ها در آنچه به نظر می رسد ممنوعیت در سراسر کشور مستند دوم مستند در ماهاراشترا COVID-19 نقاط بمبئی و پونا می تواند گسترش تا مارس 15, با توجه به یک گزارش در اینترنت اکسپلورر. ماهاراشترا شد که دولت با بیشترین تعداد COVID-19 موارد به زودی پس از شیوع این بیماری در هند تا به حال شاهد یکی از بزرگترین روز سنبله در موارد روز شنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 7,628.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

این گزارش به نقل از یک مقام رسمی گفته است که این گام می تواند گرفته شده توسط دولت با توجه به افزایش تعداد موارد در این دو شهر. این گزارش بیشتر ذکر ماهاراشترا عمومی وزیر بهداشت راجش Tope عنوان کرد و گفت که گسترش مستند در پونا و بمبئی بود که توسط دولت در نظر گرفته اما هر گونه تصمیم گیری در این باره تنها می توان پس از تمام جنبه ها مورد بحث شده بود توسط مقامات.

این گزارش همچنین گفت که دولت با تکیه داده بود به سمت اجازه می دهد بسیاری از فعالیت های انجام شده در مناطق روستایی به ویژه آنهایی که در حال سقوط در سبز و نارنجی مناطق یک بار در سراسر کشور مستند برداشته شده در مارس 4, و اضافه کرد که در حالی که مستند مهمی احتیاط نیاز به پهن کردن منحنی COVID-19 اجازه می دهد که فعالیت های اقتصادی به سر در مناطقی که نسبتا امن است نیز مورد نیاز است.

با توجه به داده ها توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده از 7,268 موارد در ماهاراشترا 1,076 بیماران بهبود یافته اند در حالی که 323 نفر از این بیماری است. جدای از آن, در ماهاراشترا بمبئی حساب برای به عنوان بسیاری از 5,049 موارد با توجه به ماهاراشترا, دولت, داده, در حالی که پونا در مجموع از 1,030 موارد است. در بمبئی تعداد مرگ و میر رسیده 191 در حالی که در پونا در حال حاضر در 73.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *