این ابتکار به عنوان فعال گام دولت برای مقابله با چالش های متعدد که شیوع بیماری همه گیر COVID-19 را مطرح کرد و این کشور در مقابله با وضعیت اضطراری. (PTI)

دفتر نخست وزیر (PMO) در روز یکشنبه تشکیل 10 مختلف در سطح بالا و کمیته نشان می دهد اقدامات به سطح شیب دار بالا, بهداشت و درمان, قرار دادن اقتصاد در مسیر بازگشت و کاهش بدبختی مردم به سرعت به عنوان ممکن است در پست 21-day مستند تحمیل شامل coronavirus بیماری همه گیر. این کمیته به دنبال پس از جنبه های مختلف را تحت هدایت کلی از P K Mishra, اصلی, وزیر به نخست وزیر منابع گفت.

این ابتکار به عنوان فعال گام دولت برای مقابله با چالش های متعدد که شیوع بیماری همه گیر COVID-19 را مطرح کرد و این کشور در مقابله با وضعیت اضطراری آنها گفت این گروه نیز کار بر روی استراتژی برای بازگرداندن حالت عادی خود را در بخش های مربوطه از جمله بهداشت و درمان در کوتاه ترین زمان ممکن قاب.

اخبار مرتبط

پانل در ‘اقتصاد و رفاه’ به رهبری توسط امور اقتصادی وزیر Atanu چاکرابورتی شده است موظف به آدرس نگرانی های بخش های مختلف از جمله هر دو رسمی و غیر رسمی بخش از اقتصاد ضربه سخت شیوع کروناویروس و پس از آن مستند. پانل است که انتظار می رود نشان می دهد مختلف امداد اقدامات برای قرار دادن اقتصاد در مسیر بازگشت در اسرع وقت منابع گفت. تاکید ویژه خواهد شد که به طرح های رفاه برای فقیر که دچار زیادی در حساب از مستند آنها افزود فقیر و آسیب پذیر بخش از جامعه بوده است تمرکز اصلی دولت و اولویت داده خواهد شد برای مقابله با چالش های قبل از آنها را در روزهای آینده.

علاوه بر این دو کار گروه تحت رهبری Niti Aayog عضوی V K پل و Enviornment, منشی, C, K Mishra کار خواهد کرد در آمادگی اورژانس پزشکی بدون درز, تامین, پزشکی, پزشکی
تجهیزات و بیمارستان در دسترس است.

آنها واگذار شده است با این کار از نقشه برداری از بیمارستان در سراسر کشور و مرکز پزشکی بخش عمومی تعهدات و سایر سازمان های دولتی از جمله نیروهای پلیس و ارتش کارتون برای مقابله با وضعیت اضطراری پست مستند.

در حال حاضر بسیاری از سازمان ها از جمله دولت و مدرسه و دانشگاه و راه آهن را متعهد به راه اندازی جداسازی بخش است. علاوه بر این منابع گفت: در این پنل نیز تمرکز بر تقویت آموزش پزشکی حرفه ای و ظرفیت سازی. پیشنهادات نیز تهدیدی بر افزایش ظرفیت تولید هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی. تحقیق و توسعه در زمینه های پزشکی است یکی دیگر از منطقه تمرکز برای پنل آنها اضافه شده است.

کمیته تحت V K پل و C K Mishra انتظار می رود به سهولت بار از وزارت بهداشت و رفاه خانواده است که در حال حاضر انجام بلند کردن اجسام سنگین در برخورد با COVID-19 بحران است. در همان زمان آنها را در عمق مطالعه در دنده محافظ استفاده می شود به اطمینان حاصل شود عفونت موجود است پست مارس 14.

تدارکات خواهد بود یکی دیگر از منطقه حیاتی خواهد بود که نگاه توسط یک گروه کاری برای حصول اطمینان از جابجایی کالا پزشکی تجهیزات پزشکی و پزشکان و سایر خدمات منابع گفت. هر گروه باید حدود 6 عضو با یک افسر از سازمان بنادر و دریانوردی و کابینه دبیرخانه به طوری که وجود دارد این است که یک هماهنگی کامل و پیشنهادات پذیرفته شده و در حال اجرا بدون هر گونه تاخیر.

در تمام حدود 20 دبیران بخش های مختلف و همچنین وزارتخانه ها و 40 دیگر مقامات شروع به کار بر روی مسائل مختلف و آمده تا با اقدامات در اولین منابع گفت. هر گروه شده است با توجه به محدودیت زمانی از یک هفته به بیرون آمدن با اقدامات مشخص شده در بخش.

نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24 اعلام کرد کامل و مستند در سراسر کشور به مدت 21 روز و تصریح می کند که اجتماعی فاصله تنها راه برای کشور در آن نبرد سرنوشت ساز در برابر coronavirus.
در دوم آدرس به ملت گیر مودی ساخته شده و حرارت به درخواست هموطنان به عبور از “lakshman rekha” از خانه های خود در هفته سه بعدی.

این مستند منجر به مقیاس بزرگ خروج از مهاجر و کارگر از شهرها به مکان های مادری خود را به عنوان آنها از چپ به دفع کردن برای خود. نخست وزیر روز یکشنبه در پی ملت بخشش برای تحمیل یک مستند به یاد ماندنی در کشور گفت: این یک سوال بود از زندگی و مرگ و ابراز اطمینان کرد که “ما قطعا برنده نبرد” علیه coronavirus تهدید است که ادعا 25 در هند زندگی می کند تا کنون. با توجه به وزارت بهداشت به روز رسانی منتشر شد یک ساعت قبل از مودی آدرس هندوستان ثبت کرده است و در مجموع 979 موارد و 25 مرگ و میر تا کنون.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی