کروناویروس در هند: وزارت بهداشت می گوید: 647 COVID-19 موارد یافت شده در گذشته 2 سال مرتبط Tablighi Jamaat جماعت

جماعت صورت گرفت در اوایل ماه گذشته در پایتخت ملی غرب Nizamuddin منطقه است. (فایل تصویر)

به عنوان بسیاری از 647 COVID-19 موارد مثبت موجود در 14 متحده در دو روز گذشته مرتبط هستند Tablighi Jamaat جماعت اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز جمعه. از 12 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته برخی از آنها مربوط به Tablighi Jamaat جماعت مشترک وزیر در وزارت بهداشت Lav Agarwal گفت: روزانه رسانه های توجیهی.

جماعت صورت گرفت در اوایل ماه گذشته در پایتخت ملی غرب Nizamuddin منطقه است. تا کنون وجود داشته است 2,301 موارد COVID-19 در هند و 56 مرگ و میر ناشی از آن 12 گزارش شده از روز پنج شنبه گفت اضافه شده است وجود دارد افزایش 336 coronavirus موارد از روز پنج شنبه.

اخبار مرتبط

او گفت: تا به حال 157 بیماران بهبود یافته اند. مشترک وزیر گفت که “647 موارد مثبت coronavirus یافت شده در دو روز گذشته که مربوط به Tablighi Jamaat جماعت و این گزارش از 14 متحده (و اتحادیه سرزمین), Andaman and Nicobar, دهلی نو, آسام, هیماچال پرادش, Haryana, Jammu and Kashmir, Jharkhand, Karnataka, Maharashtra, Rajasthan, Tamil Nadu, Telangana Uttarakhand و اوتار پرادش”.
“اگر ما شاهد افزایش موارد در چند روز گذشته آن را در درجه اول شده است به دلیل افزایش در یک سطح خاص,” Agarwal گفت: در اشاره آشکار به Tablighi Jamaat جماعت.

او گفت: به دلیل مستند و “تلاش های ما برای ترویج اجتماعی فاصله, موارد, شدند, گزارش, اما وجود دارد هیچ افزایش شدید”. وجود دارد 182 آزمایشگاه در کشور برای COVID-19 تشخیص که از 130 هستند دولت labs یک شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مقام گفت.

این مقام گفت: حدود 8000 نمونه آزمایش در روز پنج شنبه برای COVID-19. Agarwal همچنین گفت که 30 لاخ دانلود کرده دولت ‘AarogyaSetu’ نرم افزار تلفن همراه برای کمک به مردم ارزیابی خطر COVID-19.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de