کروناویروس در چین و باعث می شود اولین سفر به شهر ووهان پس از شیوع ویروس

رئیس جمهور چین ساخته شده است اولین سفر خود را به کروناویروس-آمار شهر ووهان در روز سه شنبه پس از شیوع ویروس در میان نشانه هایی که این بیماری همه گیر شروع مصاحبه ،

سفر خود را به عنوان چینی بهداشتی سازمان در روز سه شنبه اعلام کرد 17 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن کلی تلفات به 3,136.

یازدهم همچنین دبیر کل حزب کمونیست چین وارد در ووهان مرکز از ویروس شیوع روز سه شنبه برای بازرسی از این بیماری پیشگیری و کنترل کار در هوبئی استان و پایتخت آن شهر ووهان گفت: گزارش های رسانه ها.

در طول سفر او را بیان احترام به کارگران پزشکی نظامی افسران و سربازان جامعه کارگران افسران پلیس و مقامات و داوطلب شده اند که مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم و همچنین بیماران و ساکنان در طول بازرسی, گزارش های رسانه ها گفت.

در همین حال مقامات چینی گزارش 19 جدید تایید موارد جديد عفونت کروناویروس و 17 مرگ و میر در روز دوشنبه.

تمام 17 جدید مرگ و میر در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده بود 80,754 تا پایان روز شنبه. این شامل 3,136 افرادی که در اثر بیماری 17,721 بیماران هنوز هم تحت درمان و 59,897 ترخيص بيماران پس از بهبود NHC گفت.

این دومین سفر خود به ووهان توسط یک شرکت چینی کرد.

نخست وزیر چین لی کچیانگ بازدید ووهان در تاریخ 26 ژانویه زمانی که COVID-19 ویروس گسترش هشدار دهنده سرعت در, باعث چین به مستند شهر و استان هوبی با 50 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im