کروناویروس در چین: افزایش جدید کروناویروس موارد بدون علامت در بيماران

سرزمین اصلی چین گزارش 39 کروناویروس جدید, موارد, یکشنبه از 30 روز زودتر و تعداد موارد بدون علامت نیز رسید که پکن همچنان در تلاش برای خاموش کردن با وجود شیوع شدید مهار کردند.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که 78 جدید بدون علامت موارد شناخته شده بود تا پایان روز یکشنبه در مقایسه با 47 روز قبل از.

وارداتی موارد و بدون علامت بیمارانی که به ویروس و می توانید آن را به دیگران اما نشان می دهد هیچ نشانه ای تبدیل شده اند چین ارشد نگرانی در هفته های اخیر پس از اژدهایی مهار اقدامات موفق در کاهش ميزان عفونت.

از موارد جدید نشان علائم 38 شدند افرادی که تا به حال وارد چین از خارج از کشور در مقایسه با 25 روز زودتر. یکی از جدید محلی انتقال عفونت گزارش شده در جنوب استان گوانگدونگ از پنج روز پیش از آن در همان استان.

جدید محلی منتقل, مورد, در شهر شنژن بود یک نفر که تا به حال سفر از استان هوبی اصلی کانون شیوع گوانگدونگ مقامات استانی گفت.

گوانگدونگ کمیسیون بهداشت مطرح در سطح خطر در مجموع چهار منطقه در شهرهای گوانگجو و شنژن و جیینگ از پایین به متوسط اواخر روز یکشنبه.

سرزمین اصلی چین در حال حاضر گزارش شده و در مجموع 81,708 موارد با 3,331 مرگ و میر.

روزانه عفونت را به طور چشمگیری کاهش یافته از اوج این بیماری همه گیر در ماه فوریه زمانی که صدها نفر گزارش شده روزانه اما عفونت های جدید همچنان به نظر می رسد روزانه.

این کشور دارای بسته کردن مرزهای آن به خارجی ها به عنوان ویروس در سطح جهان گسترش می یابد هر چند اکثر وارداتی موارد شامل اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور.

دولت مرکزی نیز تحت فشار قرار دادند تا مقامات محلی برای شناسایی و جداسازی این بیماران بدون علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im