کروناویروس در بیهار آخرین به روز رسانی: کل COVID-19 موارد مثبت لمس 9; یکی با هیچ سفر تاریخچه’

Coronavirus bihar, coronavirus bihar news, coronavirus in bihar, coronavirus in bihar count, coronavirus in bihar count latest, bihar news, bihar coronavirus news, bihar coronavirus latest news بیهار وزیر Nitish کومار مطمئن کارگران مهاجر از دولت برای کمک به در طول این 21 روز کامل مستند دوره است. (تصویر نماینده رویترز)

کروناویروس در بیهار آخرین به روز رسانی: بیهار شاهد افزایش مداوم مثبت Coronavirus موارد است. دو مورد جدید از COVID-19 مثبت گزارش شده از بیهار حتی به عنوان دولت قرار داده شده و تحت عنوان ‘کامل مستند’ همراه با دیگر نقاط هند است. کل Coronavirus موارد مثبت در بیهار لمس کرده اند 9 به عنوان در هر آنی گزارش. یکی از این دو coronavirus بيماران از سیوان و تا به حال سفر به دبی. یکی دیگر از Nalanda. فرد, اما, هیچ, سفر, تاریخچه به هر یک از کشورهای خارجی از آنی گزارش گفت:.

جدا از تحمیل مستند دولت اتخاذ کرده است و تمام اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش کشنده جدید کروناویروس که تاکنون جان هزاران نفر در سراسر جهان است. بیهار وزیر Nitish کومار اعلام کرده 1000 تومان کمک هزینه برای مردم فقیر. او همچنین مطمئن کارگران مهاجر از دولت برای کمک به در طول این 21 روز کامل مستند دوره است. آخرین وضعیت عاقلانه اطلاعات رسمی در رمان Coronavirus موارد دیده می شود در وب سایت رسمی از اتحادیه و وزارت بهداشت و رفاه خانواده (www.mohfw.gov.in)

اخبار مرتبط

مجموع coronavirus موارد در بیهار امروز

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت در مارس 27, کل Coronavirus موارد مثبت برای اتباع هند در ایالت بیهار در 6. تا کنون هیچ هیچ COVID-19 مورد برای هر اتباع خارجی. هیچ کس درمان شده و یا تخلیه شده و یا مهاجرت کردند. تنها یک مرگ ناشی از کوروناویروس گزارش شده از بیهار.

مرکزی Coronavirus تلفنی شماره شناسه ایمیل:

دولت هند صادر کرده است شماره تلفنی +91-11-23978046 برای coronavirus مربوط به شکایات. شما همچنین می توانید با ارسال ایمیل بر روی خط تلفن ایمیل id برای coronavirus: [email protected]

Coronavirus مشاوره: دولت مرکزی منتشر کرده است چندین آموزنده مصالح مردم را آگاه از این بیماری است. مردم می توانند از خود محافظت کنند با تمرین مکرر دست ها با آب و صابون بشویید و یا با استفاده از الکل بر اساس hand rub. شستن دست باید انجام شود حتی اگر این دست است که مشخصه تمیز…. یکی باید پوشش بینی و دهان با دستمال/دستمال در حالی که سرفه و عطسه و دیدن یک دکتر در حالی که احساس ناخوشی. شما باید پرتاب استفاده tissued به سطل بسته بلافاصله پس از استفاده و جلوگیری از شرکت در اجتماعات بزرگ.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>