کروناویروس در بنگال: گرفتن مقدار کمک از مرکز برای مقابله با عفونت می گوید Mamata بانرجی

West Bengal Chief Minister Mamata Banerjee, Mamata BanerjeeWest Bengal وزیر Mamata بانرجی

West Bengal وزیر Mamata بانرجی در روز پنج شنبه ادعا کرد که دولت او بود و نه گرفتن کمک های لازم از مرکز مبارزه با COVID-19 در دولت و وابسته به منابع خود را برای مقابله با بحران. بانرجی که حضور در یک جلسه از بیمارستان نمایندگان در دولت دبیرخانه گفت: دولت همه تلاش ها برای دو لاخ ماسک و 30,000 دستکش.

زدودن گزارش می دهد که مغازه ها و بازار را پایین کرکره خود را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر این بیماری همه گیر ، TMC رئیس همچنین گفت: کسانی که به گسترش شایعات خواهد بود ردیابی و گرفته به کار. “ما در حال گرفتن به اندازه کافی کمک از مرکز. ما در حال تهیه چیزهایی که لازم است توسط roping در گروه خود به کمک…” بانرجی اعلام کرد. او همچنین گفت: سفارشات قرار داده شده اند به صورت 10,000 حرارتی اسکنر که می توانید دمای Covid-19 مظنون و 300 تهویه ماشین آلات.

اخبار مرتبط

بانرجی گفت دولت او را فراهم تومان 5 لاخ بیمه هر یک به 10 لاخ دولت کادر پزشکی سراسر کشور تا 15 آوریل است. “لطفا توجه داشته باشید مغازه ها و بازارها و دپارتمان فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند. اگر این مکان پایین کرکره چگونه مردم را به خرید ملزومات? من نمی خواهد اجازه می دهد احتکار کالاهای اساسی و تشدید قیمت ها. ما را قوی عمل در برابر کسانی که به گسترش شایعات” به سانتی متر اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>