Coronavirus تاثیر: توییتر می پرسد کارکنان به محل کار از خانه; TCS, HCL تکنولوژی آموزش کارکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر

coronavirus, twitter, coronavirus newsتوییتر به کارکنان یک گزینه برای کار از خانه (عکس: رویترز)

Coronavirus آخرین اخبار: توییتر خواسته است تا کارمندان خود را به کار از خانه در حالی که دیگر تکنولوژی غول مانند Tata Consultancy Services و HCL Technologies آموزش کارکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به آن شرکت در محل قرار داده و اقدامات لازم به منظور حفاظت کارگران در برابر مرگبار coronavirus.

توییتر به کارکنان یک گزینه برای کار از خانه پس از شیوع کروناویروس ادعا کرد بیش از 3000 زندگی در سطح جهان و تازه بودن موارد گزارش شده در هند.

اخبار مرتبط

“ما به شدت تشویق همه کارکنان در سطح جهانی به کار از خانه اگر آنها قادر است. هدف ما این است که برای کاهش احتمال گسترش COVID-19 coronavirus برای ما و جهان اطراف ما” توییتر گفت: در یک وبلاگ.

در یک سری از توییت جنیفر کریستی که منجر مردم تیم در توییتر گفت: “امروز ما به اشتراک گذاشته اضافی ارشاد به شدت تشویق همه توییتر کارکنان در سطح جهانی به کار از خانه اگر آنها قادر است. هدف ما این است که برای به حداقل رساندن تماس با دیگران و شامل هر گونه خطر احتمالی محافظت از همه سلامت و ایمنی است.”

Coronavirus آخرین به روز رسانی: ساعت مودی می گوید بدون نیاز به وحشت به عنوان موارد جدید پدیدار در کشور

هند صنعت فناوری اطلاعات می شود که بخش قابل توجهی از درآمد خود را از صادرات نیز تمرکز بر حصول اطمینان از ایمنی کارکنان است.

یک TCS سخنگو گفت: این شرکت در حال همکاری نزدیک با همه مربوط به جهانی منطقه ای و محلی موسسات بهداشتی و در حال اجرای آخرین توصیه های داده شده به این شرکت است.

“ما در حال حصول اطمینان از این که کارکنان ما باید تمام اطلاعات و حمایت آنها نیاز دارد. علاوه بر این ما نیز از نزدیک کار با مشتریان برای هماهنگی هر گونه اقدامات لازم در این وضعیت” سخنگوی گفت.

سخنگوی اضافه شده است که به طور خاص در ایتالیا به عنوان یک اقدام احتیاطی این شرکت اجرا کرده است از خانه کار می کنند و محدودیت در سفر.

“این نیز قرار داده شده است در محل در سراسر برخی از کشورها در آسیا و اقیانوس آرام و در حال نظارت و اصلاح بر اساس وضعیت در هر محل” سخنگوی گفت.

HCL Technologies گفت: آن استناد یک بیماری همه گیر طرح احتمالی نهفته در جغرافیای و ارائه پشتیبانی کامل برای کارکنان در هر کجا که ممکن است.

“‘کنترل از راه دور کار/محل کار از خانه’ استراتژی فعال شده است برای کمک به اجتماعی فاصله در این نهفته مناطق. مشاوره سفر در سراسر سازمان صادر شده است با اقدامات احتیاطی” این شرکت اعلام کرد.

آن هم به شکل ویژه ای جهانی نیروی کار به طور فعال نظارت بر وضعیت و اقدامات لازم در مشاوره با سازمان های خارجی (بین المللی SOS).

“HCL است که فعالانه با استناد به تمام اقدامات مورد نیاز برای اطمینان از تداوم کسب و کار و همچنین ارائه پشتیبانی کامل برای مشتریان و کارکنان” شرکت گفت.

دولت به شدت تلاش خود را برای شناسایی و بررسی عفونت است که به کشته شدن بیش از 3,100 مردم در سراسر جهان است.

در ماه گذشته کنگره جهانی موبایل (MWC) بزرگترین نمایشگاه سالانه مخابرات و فناوری صنعت برگزار شد در بارسلونا لغو شد از نظر شیوع کروناویروس که کانون در چین است.

شیوع ویروس است که دیده می شود موارد ثبت شده در سراسر جهان از جمله کره جنوبی, ایران, ایتالیا و ژاپن تا به حال تاثیر قابل توجهی در زنجیره تامین و تولید داده چین یکی از بزرگترین منابع برای قطعات و اجزای محصولات الکترونیک است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>