سی و دو موارد مثبت رمان coronavirus گزارش شده در ماهاراشترا تا کنون دولت وزیر بهداشت راجش Tope گفت:, و اضافه کرد که دولت در حال آماده سازی خود برای گرفتن نگه دارید از زمان وضعیت اضطراری.

پونا شهری کمیسر Shekhar Gaikwad گفت BusinessLine که شده است وجود دارد هیچ مورد جدید از عفونت کروناویروس در پونا و پیمپری- – چینچواد در دو روز. اداره پلیس است که خواسته به استناد قسمت 144 خارج از بیمارستان ها و ادارات دولتی برای جلوگیری از تجمع مردم.

تست بیشتر مراکز

از نظر شیوع این پلیس بمبئی در حال حاضر به استناد قسمت 144 از CrPC در روز یکشنبه. اعلام گسترش coronavirus تست امکانات در دولت Tope گفت که ظرفیت آزمون نمونه از موارد مشکوک از رمان coronavirus خواهد بود افزایش یافته و به 350 در هر روز از زمان 100 نمونه در هر روز در بمبئی شهرداری-اجرای Kasturba بیمارستان در بمبئی.

وزیر گفت که شهرداری شرکت بیشتر بمبئی (MCGM) را اشغال کرده است هفت تپه بیمارستان است که با داشتن 500 تخت در حال حاضر. مراحل آغاز به افزایش ظرفیت 500 تخت در مدت کوتاهی. MCGM مقامات نیز دستور داده شده است به ارائه ماسک محافظ به عنوان در هر مورد نیاز در بیمارستان است.

دولت در حال حاضر آغاز روند به راه اندازی یکی دیگر از آزمایشگاه برای تست نمونه در KEM بیمارستان بمبئی روز چهارشنبه. وزیر گفت که 250 نمونه آزمایش می تواند در امکانات جدید.

جدید آزمایشگاه نیز در JJ بیمارستان و در Haffkine موسسه در بمبئی به زودی. دولت نیز برنامه ریزی برای راه اندازی یک آزمایشگاه جدید در یک بیمارستان در پونا در بعد از 15-20 روز.

وزیر گفت که تصمیم گرفته شده در این راستا و سفارشات صادر خواهد شد یا از روز دوشنبه یا سه شنبه.

موارد تایید شده

“ماهاراشترا 32 تایید موارد مثبت این رمان coronavirus همانطور که در حال حاضر از جمله نه نفر بستری در Kasturba بیمارستان” این Tope به خبرنگاران گفت: پس از بررسی قرنطینه تسهیلات و زیرساخت های دیگر در Kasturba بیمارستان در بمبئی در روز یکشنبه.

 

در همین حال دولت درخواست کرد به ماهاراشترا خدمات عمومی کمیسیون (MPSC) برای به تعویق انداختن همه آن امتحانات آینده تا 31 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی