Coronavirus تاثیر: آلودگی هوا سقوط در سراسر اروپا و چین

آژانس فضایی اروپا (ESA) نشان داد که تصاویر ماهواره ای از اروپا به نشان می دهد کاهش قابل توجهی از آلاینده های معلق در هوا پس coronavirus مستند اقدامات Dailymail گزارش شده است. داده های جدید گرفته شده توسط ESA کوپرنیک نگهبان-5P ماهواره ای نشان می دهد که یک کاهش عظیم در دی اکسید نیتروژن غلظت بیش از عمده شهرهای اروپایی.

این سطح نیتروژن در هوا از شهرهای اروپایی به ویژه, پاریس, میلان و رئال مادرید باقی مانده است به طور چشمگیری کمتر از در دیگر نقاط اروپا با توجه به ESA. این است که با توجه به افت قابل توجه در سطح ترافیک در خیابان از شهرستانها در سراسر اروپا است.

GPS ساز TomTom گفت, درصد از جاده های شلوغ با ترافیک در لندن کاهش یافته و از 71 درصد این زمان در سال 2019 به فقط 15 درصد در روز گذشته ، پایتخت بریتانیا را به سطح فوق العاده زیبا ذرات شناخته شده به عنوان PM2.5 در حال حاضر حدود نیمی از آن خواهد بود به طور معمول ثبت شده در این زمان از سال است.

آلمان تا کنون ثبت شده 62,435 موارد با 541 مرگ و میر و 9,211 بهبود از این بیماری کشنده است. اروپا همچنان بدترین آسیب دیده با ایتالیا با داشتن بیشترین تعداد coronavirus موارد مثبت در 92,472 اسپانیا می آید دوم با 72,248 موارد آلمان سوم با شرکت 62,435 موارد است.

در ضمن جهان شمارش می ایستد در سرسام آور 7,22,196 با 33,976 مرگ و میر و 1,51,766 بهبود از این بیماری است.

چین نیز شاهد کاهش آلاینده ها

چین که در آن ویروس پدید آمده و برای اولین بار نیز شاهد یک کاهش آلودگی هوا که جان بیش از 1 میلیون نفر در چین به تنهایی. به طور موقت کاهش انتشار کربن قابل توجه است. با یک برآورد محافظه کار تمیز کننده هوا است را نجات داد حدود 50000 زندگی در چین به تنهایی بیش از این چند ماه گذشته گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>