Coronavirus تاثیر: نفت در 50 $/بشکه ممکن است قطع هند واردات بیل $17 میلیارد دلار در FY21

Similarly, the fall in imports may be to the tune of $25 billion in FY21 to $76 billion, if the price crashes to $45 per barrel. (File image)به طور مشابه کاهش واردات ممکن است به میزان 25 میلیارد دلار در FY21 به $76 میلیارد و اگر قیمت سقوط به 45 دلار در هر بشکه رسید. (فایل تصویر)

هند واردات نفت خام لایحه کاهش ممکن عظیم $17 میلیارد یا 17% در سال در سال در FY21 اگر هندی سبد قیمت اندک باقی مانده در اطراف سطح کنونی از 50 دلار/بشکه از طریق مالی آینده در چه چیزی می تواند به تسکین بزرگ برای این کشور به حساب جاری.

قیمت هندی سبد نفت خام که ایستاده بود در $64 در هر بشکه در ماه ژانویه کاهش یافته و به 55 دلار در ماه فوریه است. قیمت نفت خام برنت افزایش قیمت در دوشنبه معکوس یک قطره به چند سال اخیر در هفته گذشته به عنوان امید عمیق تر برش در خروجی توسط اوپک و بانک مرکزی محرک مقابله نگرانی در مورد آسیب به تقاضا از گسترش coronavirus.

اخبار مرتبط

با توجه به ف تجزیه و تحلیل واردات ممکن است سقوط به مبلغ 84 میلیارد دلار در FY21 برابر 101 میلیارد دلار این, مالی, اگر قیمت داخلی نفت خام سبد به طور متوسط 50 دلار در هر بشکه رسید. به طور مشابه کاهش واردات ممکن است به میزان 25 میلیارد دلار در FY21 به $76 میلیارد و اگر قیمت سقوط به 45 دلار در هر بشکه رسید. در مورد قیمت ها دوباره اینچ و لمسی 55 دلار در هر بشکه واردات لایحه ممکن است رها و تنها 8 میلیارد دلار در سال آینده.

تحلیل عوامل مؤثر در انتظار رشد 3 درصد در FY21 نفت خام حجم واردات در هماهنگی با طرح یک نهاد مشورتی از وزارت نفت این کشور را به طور کلی تقاضا برای نفت. نفت برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل سلول هوا واردات نفت خام از 225 میلیون تن برای FY20. این برآورد مالی جاری بر اساس موقت واردات تا ژانویه و احتمال خرید در دو ماه باقی مانده در قیمت به طور متوسط از $52.5 در هر بشکه رسید. البته خطرات وجود دارد به این پیش بینی ها از هر گونه پتانسیل کاهش تولید اوپک برای تقویت قیمت ها و یا حتی کاهش اقدامات بانک های مرکزی در سراسر جهان به بلانت تاثیر شیوع کروناویروس در حال حاضر متزلزل رشد. همچنین هر تیز کاهش ارزش پول داخلی را نفی برخی از این سود برای کشور است. روپیه آمار بیش از یک سال اخیر از 72.73 در برابر دلار در روز جمعه.

هند واردات نزدیک به 85 درصد از آن سالانه نفت خام مورد نیاز و وابستگی به خرید از خارج از کشور تنها افزایش یافته است در سال های اخیر به عنوان تولید داخلی دچار تزلزل در صورت عدم وجود انگیزه های کافی. عظیم نفت در لایحه (آن را می سازد تا برای 21 درصد از این کشور واردات) بزرگترین راننده این کشور کسری تجاری و در نتیجه کسری حساب جاری (CAD). کشور کانادا شروع به پریدن کرد به 2.6 درصد از تولید ناخالص داخلی در گذشته مالی در برابر 1.9 درصد در سال گذشته در درجه اول با توجه به 23 درصد افزایش در قیمت نفت. در مالی جاری به CAD انتظار می رود که به سهولت به 2.4% با توجه به Crisil تخمین می زنند که قیمت نفت کاسته دوباره.

قیمت نفت خام برنت لمس $50.40 در هر بشکه تا 73 سنت در تجارت روزانه داشتن رسید که پایین ترین رقم از جولای 2017 در $48.40 در فوریه 28. روز دوشنبه برای اولین بار بود برای به دست آوردن قیمت نفت خام برنت پس از شش جلسه از ضرر و زیان باعث coronavirus را بترساند.

این ویروس که در چین نشات گرفته است در حال حاضر به کشته شدن حدود 3000 نفر و spooked بازارهای جهانی است. بازارهای سهام در سطح جهان شاهد بزرگترین تار و مار پس از بحران مالی 2008 و در هفته گذشته حتی اگر اروپایی و آسیایی سهام شاهد ثبات نسبی در روز دوشنبه. میزان در هفته گذشته زیان led تحلیلگران انتظار سیاست پاسخ از ما, فدرال رزرو به بانک مرکزی ژاپن اشاره کرد که در روز دوشنبه که آن را به مراحل مورد نیاز برای تسکین چیز ساییده اعصاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im