Coronavirus تاثیر: بازار در ماهاراشترا در خاموش کردن حالت

Maharashtra markets, Federation of Trade Associations of Pune, coronavirus impact on markets, coronavirus impact on economy, coronavirus impact in India, coronavirus impact in Maharashtraتقریبا 40000 مغازه ها در این شهر باقی خواهد ماند بسته تا مارس 19.

چندین بازار در ماهاراشترا بسته باقی می ماند برای سه روز آینده. فدراسیون انجمن های صنفی پونا (FTAP) تصمیم گرفته است برای حفظ همه بازارها در پونا بسته برای سه روز آینده به منظور کاهش و یا کاهش تاثیر شیوع کروناویروس.

Fattehchand Ranka رئيس جمهور FTAP گفت که محرومیت کالاهای ضروری مانند foodgrains و سبزیجات و داروهای دیگر مغازه ها از جمله جواهرات, جوراب بافی, لباس, ماشین, تخته سه لا, تخته و الوار, فولاد ضد زنگ, غیر آهنی, فلز, پلاستیک, کاغذ, برق و الکترونیک, ماشین آلات و جوشکاری, کامپیوتر, اسباب بازی, ساعتهای, چرخه, در بخش های مختلف از پونا بسته باقی خواهد ماند.

اخبار مرتبط

این به این معنی تقریبا 40000 مغازه ها در این شهر باقی خواهد ماند بسته تا مارس 19. Ranka گفت که یک نقد و بررسی باید در نظر گرفته شود در 19 مارس و در صورت لزوم معامله گران را در منافع شهروندان است. Tulsibaug – یکی دیگر از شناخته شده خیابان بازار در این شهر نیز بسته به مدت سه روز در همراهی با دستورات از منطقه جمع آوری برای جلوگیری از بیش از حد تراکم. FTAP برخی از 82 تجارت های مختلف انجمن در زیر بال خود را.

پونا APMC با این حال باید همچنان به طور معمول تابع. کمیته بازار مدیر ارشد ضربه فیلم های پورنو کار Deshmukh در حال حاضر اعلام کرده است که تمام بخش از بازار حیاط باید ادامه به عملکرد به طور معمول. Popatlal Oswal رئیس پونا اتاق بازرگانان گفت که بازارهای عمده فروشی foodgrains, jaggery پالس و که سقوط تحت کالاهای ضروری باید باز باقی می ماند و به طور معمول تابع. Walchand Sancheti رئیس جمهور سابق پونا اتاق بازرگانان گفت که تصمیم گرفته شده توسط معامله گران برای جلوگیری از وحشت در میان شهروندان است. ایالت ماهاراشترا کشاورزی بازاریابی هیئت مدیره (MSAMB) مقامات اظهار داشت که هر دو بازار کمیته های هفتگی و کشاورز بازارهای باید ادامه به عملکرد به طور معمول.

ماهاراشترا است برخی از 110 هفتگی کشاورز بازارهای در 12 شهرستانها که اجازه می دهد تا کشاورزان به فروش مستقیم به مصرف کنندگان در نقاط تعیین شده. محلی و نهادهای مدنی در اینجا انتظار می رود به ارائه فضا به این بازار در حالی که MSAMB تسهیل کشاورزان و یا کشاورزان و تولید کنندگان شرکت به سازماندهی آنها. در ضمن بمبئی شکر تجار انجمن با صدور بیانیه ای ترغیب مصرف کنندگان به وحشت در مورد شکر. عرضه شکر از سنگلی کولاپور و دیگر قطعات ماهاراشترا کارخانه قند کافی است و کافی است. وجود دارد هیچ کمبود قند در بمبئی APMC بازار Mukesh Kuvediya, منشی, بمبئی شکر تجار انجمن گفت. دولت با در نظر گرفتن اقدامات کافی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در بازار, او گفت:.

در همین حال دولت اجرا در بخش 144 قانون دادرسی کیفری در ناگپور و Nashik. هدف این است که برای جلوگیری از گسترش ویروس مرگبار است. این ماهاراشترا دولت اعلام کرد که یک تومان 45 کرور به مناطق در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. وزیر Uddhav Thackeray اختصاص داده Rs 15 کرور به مسکونی منطقه 10 تومان کرور روپیه به پونا و Rs 5 کرور هر یک به امراواتی, Nagpur, Aurangabad و Nashik.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im