Coronavirus تاثیر: Infosys به توقف استخدام حقوق و دستمزد افزایش

The IT major, which announced Q4FY20 results on Monday, expects the momentum to slow before picking up again after a few quarters.آن اصلی که اعلام Q4FY20 نتایج در روز دوشنبه انتظار حرکت به سرعت قبل از چیدن دوباره پس از چند محله.

توسط Srinath Srinivasan

آن عمده Infosys را به تاخیر می اندازد گرفتن در هیئت مدیره جدید استخدام خواهد شد و به طور موقت مسدود استخدام, افزایش و تبلیغات در پی این اختلال با توجه به جهانی همه گیر. “ما هیچ تاسف در انجام این کار است. آن را به ما کمک خواهد آمد برای خروج از بحران قوی تر” Nilanjan روی CFO روز دوشنبه گفت:.

اخبار مرتبط

هفته گذشته TCS این کشور بزرگترین صادر کننده نرم افزار و خدمات آن گفته بود نمی خواهد retrench هر کارمند هر چند وجود خواهد داشت هیچ افزایش این سال است. این TCS مدیریت گفت: آن را در هیئت مدیره 40,000 استخدام.

Salil Parekh, مدیر عامل شرکت Infosys مشاهده شده است که در حالی که این شرکت هنوز برای ارزیابی تاثیر کامل از جهانی همه گیر کوتاه مدت حاشیه فشارهای سراسر عمودی و جغرافیای می تواند انتظار می رود. آن اصلی که اعلام Q4FY20 نتایج در روز دوشنبه انتظار حرکت به سرعت قبل از چیدن دوباره پس از چند محله.

Pravin رائو COO Infosys گفت: 93 درصد از کارمندان این شرکت در حال حاضر کار از راه دور از خانه. “ما به دنبال در furloughs و افتخار همه ما استخدام تعهدات” رائو گفت. وی افزود: این دفاتر باز خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله با کمتر از 5 درصد از نیروی کار انتظار می رود به بازگشت به دفاتر در طول 3 تا 5 هفته.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de