Coronavirus بیماری همه گیر است که متوقف شده بخش بزرگی از چین را خطر انداختن بسیاری از بخش داخلی است که به شدت وابسته به چینی ورودی. (رویترز)

Coronavirus بیماری همه گیر است که متوقف شده بخش بزرگی از چین اگر نه موجود به سرعت به خطر انداختن بسیاری از بخش داخلی است که به شدت وابسته به چینی ورودی هشدار تحلیلگران در Crisil. از نظر حمل و نقل از چین, واردات از پانل های خورشیدی ایستاده در 75 درصد عمده مواد مخدر مواد 69 درصد و الکترونیک و 67 درصد و لوازم خانگي مصرف کننده 45 درصد بدترین ضربه است. این بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن بیش از 2,110 در چین به تنهایی و آلوده به 75,000 وجود دارد که 60 میلیون چینی در حال درد و رنج از Beijing-دستور shutdown در سراسر بیش از دو دوجین شهرستانها.

اما اگر وابستگی کم درصد از نظر مصرف کننده لوازم خانگي صنعت دچار مشکل می شود نه به عنوان آن است که موجودی و نه legroom نیست به سطح شیب دار بالا ظرفیت در یک زمان کوتاه است. موجودی روز برای مصرف کننده لوازم خانگي به طور معمول حدود دو ماه. از این رو با شیوع ویروس تاثیر آغاز خواهد شد قابل مشاهده در ماه مارس مشخص شده توسط موجودی مختصر و مفید منجر به تاثیر منفی در پایان سه ماهه جاری و امکان افزایش قیمت. هند-واردات از 45 درصد به طور کامل ساخته شده است واحد لوازم خانگي مصرف کننده از چین است. در حالی که مصرف کننده لوازم خانگي بخش است که ارزش روپیه 76,300 کرور آن واردات از چین 45 درصد است.

اخبار مرتبط

این کشور از کل واردات کالا بودند تومان 484 میلیارد دلار در سال 2019 از آن 18 درصد یا 85 میلیارد دلار از چین و هند همچنان یک وارد کننده خالص از چین است. از آنجا که کشور فاقد قابلیت تولید قطعات پیچیده الکترونیک بخش تومان ارزش 5.3 لاخ کرور خواهد بود آمار چینی خاموش کردن طول می کشد به عنوان بازیکنان داخلی ندارد قابلیت تولید چنین نیمه هادی ها و قطعات در کوتاه مدت.

از Rs 5,30,000 کرور بازار صادرات هستند و تنها 6 درصد در حالی که واردات در حال 31 درصد است که 67 درصد از چین است. اما بخش فولاد تا سقف ظرفیت جذب عدم واردات و حتی می توانید باز کردن صادرات فرصت است. بیان کرد که روزهای تاریک در انتظار انرژی خورشیدی بازار به عنوان 75 درصد از پانل های از چین آمده است که همچنین کنترل 80 درصد از بازار جهانی را تامین می.

در داروسازی از آن گفت: با 69 درصد از کل داروسازی عمده مواد مخدر ميانجی در آینده از چین بخش خواهد بود اگر منابع نمی رزومه آوریل. تشریح تاثیر این بیماری همه گیر در هند که exim تجارت با چین است که ارزش دلار 115 میلیارد دلار در سال 2019, گزارش Crisil در روز پنج شنبه گفت: این می تواند یک کیسه مخلوط در پایه سناریو ویروس پیدا کردن راه خود را از ماه آینده به عنوان زمستان محو و تابستان در مجموعه.

“با آب و گرم شدن بیش از دو ماه آینده انتظار داریم که این بیماری همه گیر به فروکش در چین در ماه آوریل است. است که در مورد پایه. در بدترین حالت این بیماری همه گیر به خوبی ممکن است گسترش از طریق سه ماهه اول سال مالی 2021, تشدید شدت ضربه. “اگر نه موجود به سرعت آن را به یک اثر حذفی در اقتصاد جهانی و مختل جهانی زنجیره تامین” Crisil تحلیلگران هشدار داد.

تا آنجا که 18 درصد از قطعات خودرو از چین آمده و 30 درصد از تایر واردات نیز از چین است. دوباره 45 درصد از واحد به طور کامل ساخته شده از لوازم خانگي مصرف کننده از چین آمده و 67 درصد از قطعات الکترونیکی از چین آمده. در حالی که صادرات هند 36 درصد از الماس به چین و چین منابع 38 درصد از چرم از هند; و وقتی که می آید به پتروشیمی صادرات 34 درصد است و حمل به چین است. چین حساب 22 درصد از صادرات غذاهای دریایی بیش از حد.

چین تامین 17 درصد از کاغذ وارد و 69 درصد از کل داروسازی عمده مواد مخدر ميانجی آمده از چین و 44 درصد از کل پلاستیک واردات چینی هستند در حالی که 17 درصد از واردات فولاد نیز از چین است. هند-صادرات 27 درصد از کل نخ پنبه به چین و 37 درصد از کاشی و سرامیک وارداتی از چین است. آن می توان اشاره کرد که چین منجر 16 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی و تجارت و مصرف یک پنجم دنیا و فلزات تامین 40 درصد از جهانی پوشاک و نساجی تجارت است. چین همچنین کنترل های عظیم 80 درصد از جهانی پانل های خورشیدی در بازار و حساب برای 70-75 درصد از سنگ آهن جهانی تجارت 20-25 درصد از تجارت زغال سنگ و 25-30 درصد از نفت خام است.

“تاخیر فراتر از دو-سه ماه با توجه به پایین ادامه تولید و یا تمدید مستند خواهد تاثیر داخلی شرکت ها بسیار بیشتر شدت” آنها هشدار داد.

“واقعیت این است که کشورهای دیگر از جمله هند نه به طور بالقوه دارای مقیاس یا اندازه به مواد با استفاده از فرصت های موجود با توجه به اختلال در منابع. می توانید آن را به منابع قابل توجه و زمان به راه اندازی ظرفیت اضافی که در آن زمان چین به خودی خود ممکن است دوباره آغاز تولید” گفتند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im