Coronavirus تاثیر: دهلی تیراندازی کلمه جام به تعویق افتاد المپیک تست رویداد لغو

coronavirus, coronavirus outbreakدهلی رویداد بود که یک ترکیب جام جهانی برای تفنگ/تپانچه و تفنگ ساچمهای بورس. (تصویر نماینده)

آینده در ترکیب تیراندازی جام جهانی در سرمایه های ملی شد و در روز جمعه به تعویق افتاد ممکن است در حالی که المپیک تست رویداد در توکیو ایستاده بود لغو شد با توجه به جهانی رمان شیوع کروناویروس.

این مسابقات را تحریم شده توسط فدراسیون بین المللی ورزش تیراندازی (ISSF) بود برگزار شد و از مارس 15 تا 25 در پایتخت Dr Karni سینگ محدوده عکسبرداری. المپیک تست رویداد برنامه ریزی شده بود برگزار می شود از 16 آوریل.

اخبار مرتبط

جام جهانی را در حال حاضر برگزار شد در دو بخش قبل از بازی های المپیک است.

“پیشنهاد این است که به تقسیم جام جهانی در دو بخش و نگه داشتن تفنگ و تپانچه مسابقات در مارس 5-12, 2020, در حالی که تفنگ ساچمهای مسابقات در ماه ژوئن 2-9, 2020,” ISSF در بیانیه ای گفت.

تصمیم گرفته شد پس از برگزارکنندگان مسابقات National Rifle Association of India (NRAI) با نزدیک شدن به ISSF با یک پیشنهاد به تعویق انداختن این رویداد است.

توسعه را به دولت تحمیل چندین محدودیت در ورود مسافران از کشورهای آسیب دیده مانند چین و ایتالیا و کره جنوبی, ژاپن و ایران, در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

با توجه به وضعیت فوق العاده ای که ISSF نیز درخواست کمیته بین المللی المپیک (IOC) به طولانی داخلی المپیک تحصیلی دوره به منظور اطمینان از تمام بورس برابر احتمال ساخت آن را به بازی.

“در مورد کمیته بین المللی المپیک تصویب جام جهانی در مونیخ آلمان و باکو آذربایجان نیز می تواند تاثیر نتیجه المپیک صلاحیت” ISSF گفت.

“آن را باید به ذکر است که تمام صلاحیت سهمیه اماکن به عنوان برنامه ریزی شده اختصاص داده خواهد شد توسط مه 31 سال 2020” ورزش apex بدن اضافه شده است.

در همه 22 کشور کشیده بود از دهلی رویداد رسمی در NRAI قبلا گفته PTI.

“در حالی که 22 آخرین شمارش تا پنج شنبه شب برخی از استان ها که به خارج نیز مجددا تکرار برای ویزا,” او گفت:.

دولت هند لیست دستورالعمل آمده است که ویزای همه اتباع خارجی که برای بازدید از کشورهای آسیب دیده در سال 2020 و هنوز فرود در هند لغو خواهد شد.

دهلی رویداد بود که یک ترکیب جام جهانی برای تفنگ/تپانچه و تفنگ ساچمهای بورس.

در پی Coronavirus که سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته بسیاری از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان شده اند یا لغو و یا تعویق در هفته های اخیر.

هفته گذشته هند کشیده از ISSF جام جهانی قبرس با استناد به coronavirus تهدید.

شیوع این بیماری تاکنون بیش از 3000 زندگی و آلوده نزدیک به 100 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

ISSF بود روز چهارشنبه اعلام کرد که جام جهانی در دهلی نو نمی خواهد انجام رتبه بندی نقاط چرا که ورزشکاران از همه کشورها نمی توانند شرکت کنند پس از مشاوره بهداشت صادر شده توسط دولت هند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im