Coronavirus تاثیر: چین نرخ رشد ممکن است سقوط به 4 درصد در مارس

رشد تولید ناخالص داخلی چین است که انتظار می رود متوسط تا 4-4.5 درصد در ماه مارس به پایین ترین سطح از سال 2008 بحران مالی جهانی با توجه به شیوع کروناویروس. تاثیر کاهش رشد اقتصادی در چین است که انتظار می رود طنین انداز در سراسر جهان است و آمار عرضه های زنجیره ای در سراسر بخش های مختلف.

تاثیر COVID-19 به احتمال زیاد بالاتر از سارس در سال 2003 به عنوان تعدادی از مردم تحت تاثیر بالاتر است و چین بیشتر از نزدیک به زنجیره عرضه جهانی در حال حاضر نسبت در سال 2003 گفت: HDFC بانک خزانه داری گزارش پژوهش “بررسی تاثیر COVID-19”.

کیسه های مخلوط برای هند

هند و چین شریک اصلی تجاری و صادرات و واردات فعالیت بین دو کشور است که به احتمال زیاد پایین آمده است. انتظار می رود کاهش در ورودی واردات از جمله در پارس خودرو و الکترونیک بخش می تواند بر هند تولید داخلی پایین دست.

در سمت مثبت هند نسبتا عایق از ویروس است و می تواند ظهور به عنوان یک جایگزین جهانی منابع پایه برای تعدادی از کالاها مانند پارچه های مبلمان, و غیره.

 

هند روابط تجاری با چین نمی شد تاثیر زیادی در شیوع سارس به عنوان مجموع تجارت با چین و سپس در ایستاده بود صرف $4.8 میلیارد دلار در FY03 حسابداری فقط برای 4.2 درصد از هند مجموع تجارت است.

هر دو صادرات و واردات از چین افزایش یافته و پس از شیوع سارس و لمس $87.1 میلیارد یا 10.3 درصد از کل تجارت گذشته مالی گفت: Abheek Barua اقتصاددان ارشد HDFC Bank.

هند واردات کالا به ارزش $70.3 میلیارد دلار یا 14 درصد از کل محموله از چین است.

از سوی دیگر چین سومین بازار هند کالا, کالا در 16 میلیارد دلار حسابداری برای 5.1 درصد از صادرات داخلی. کسری تجاری بین دو کشور به 53 درصد است.

 

حدود 72 درصد از هند صادرات سنگ در حال حمل به چین علاوه بر کالاها مانند مواد شیمیایی آلی و پنبه به احتمال زیاد به صورت اختلال اگر coronavirus شیوع همچنان برای مدت طولانی.

جهانی نگران

هر چند تعداد موارد باید شروع به کاهش در چین آن است که افزایش در سطح جهانی stoking نگرانی عمده است.

شرکت های چینی را از سر گرفت فعالیت تولید در مقیاس پایین تر با توجه به تدارکات و مسائل مربوط به نیروی انسانی. رشد است و انتظار می رود برای احیای آرامی از ماه ژوئن سه ماهه.

اما چین رشد انتظار می رود در این سال است انتظار می رود به زیر 6 درصد هر چند پولی و محرک های مالی محدود کردن حرکت نزولی رشد خطر است.

فعالیت های اقتصادی در بازارهای نوظهور و کشورهای اروپایی به خصوص که از آلمان به احتمال زیاد به ضربه می شود.

کشورهایی که صادرات به چین مانند برزیل و آفریقای جنوبی, تایوان, هنگ کنگ, آلمان و کسانی که واردات محصولات متوسط مانند کره جنوبی و مالزی و تایلند ممکن است زیر آتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im