Coronavirus تاثیر: تمام محل های کار بسته باقی می ماند تا 31 مارس در ماهاراشترا می گوید سانتی متر Uddhav Thackeray

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در 20 مارس اعلام کرده است که از نیمه شب جمعه تمام محل های کار بسته باقی خواهد ماند تا 31 مارس است. این است که قابل استفاده در بمبئی MMR منطقه پونا پیمپری-چینچواد و ناگپور.

وزیر اتحاد بیشتر گفت که ادارات دولتی را به کار گیرند در 25 درصد حضور تنها.

Udhav پسر Aaditya Thackeray توییتی از این پس از این تصمیم توسط وزیر

پیش از این Brihanmumbai شهرداری شرکت کرده بود اعلام کرد که همه مغازه واقع در چندین محل بمبئی بسته باقی می ماند در روز متناوب به طور نامحدود به منظور تنظیم جمعیت در جاده های میان coronavirus بیماری همه گیر. تمام مواد غذایی و فروشگاه های پزشکی شده اند معاف از سفارش.

در روز پنج شنبه نخست وزیر نارندرا مودی در آدرس درخواست برای ‘janta حکومت نظامی’ روز یکشنبه, مارس 22. او به دادگاه تجدید نظر به شهروندان هند اجتماعی را حفظ فاصله.

او در ادامه درخواست شرکت های هندی اجازه می دهد تا کارکنان خود را به کار از خانه.

Coronavirus آلوده بیش از 2,45,000 نفر کشته و بیش از 10 ، 000 در سراسر جهان است.

مارس 20 تعداد کل coronavirus موارد در هند صعود به 195 پس از بیش از 35 مورد جدید, بالاترین در یک روز پدید آمده از نقاط مختلف کشور است. ماهاراشترا تا به حال 48 موارد مثبت Coronavirus تا کنون با توجه به دولت داده است. هند ثبت کرده است 5 مرگ و میر تا کنون.

“شده است وجود دارد یک تفاوت شدید در جمعیت در مکان های عمومی, اما ما هنوز هم نیاز به انجام این کار را برای 15 روز است. ما هیچ گزینه ای جز اجتماعی فاصله. شما ممکن است آن را دوست دارم اما در حال حاضر هیچ گزینه ای برای آن” ماهاراشترا CM گفت.

“راه آهن و اتوبوس در بمبئی تاسیسات این شهرستان و دولت نمی تواند آنها را بسته زیرا بسیاری از افراد طبقه کارگر سفر. اما اگر مردم درک نمی کنند, پس از آن ما را مجبور به تعطیل و راه آهن و اتوبوس. در حال حاضر kirana فروشگاه ها و بانک ها و فروشگاه های پزشکی باز باقی خواهد ماند. این است که یک تعطیلات این است که توسط قانون” او اضافه شده است.

بسته

* مراکز

* رستوران

* مغازه ها

* دفاتر

* مدارس و کالج ها

تا حدی بسته

* دولت دفاتر با 25 درصد ظرفیت

باز

*قطار

*اتوبوس

* مغازه

* شیر و مغازه های پزشکی

* بانک ها

* بورس سهام

* پاکسازی شرکت های خزاين

در پیامدهای اقتصادی تعطیل او گفت: “دولت در حال کار بر روی یک راه حل ممکن برای که بیش از حد. درخواست من به کارفرمایان این است که لطفا به کارکنان حداقل دستمزد پایه. تقصیر آنها نیست.”

تعداد COVID-19 موارد در ماهاراشترا رسیده 52, اما, وجود دارد که از بهبود عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>