ibm, coronavirusتعدادی از افراد از جمله کسانی که از آی بی ام که لغو ثبت نام خود در مورد 0.79% از تعداد کل شرکت کنندگان انتظار RSA گفت.

کسب و کار بین المللی ماشین آلات پارسیان در روز جمعه در گفت و گو با لغو مشارکت خود را در RSA cyber security کنفرانس با توجه به کروناویروس های مربوط به.

“سلامت IBMers است نگرانی اصلی ما به عنوان ما همچنان به نظارت بر حوادث آینده و سفر نسبت به رمان Coronavirus (COVID-19)” شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر https://twitter.com/IBMSecurity/status/1228462366326755328.

اخبار مرتبط

این رویداد برنامه ریزی شده است به محل مارس 24-28 در سان فرانسیسکو.

RSA در بیانیه ای گفت که آن را ادامه خواهد به عنوان برنامه ریزی شده با وجود IBM تصمیم به دیگر شرکت در کنفرانس به عنوان حامی پلاتین.

تعدادی از افراد از جمله کسانی که از آی بی ام که لغو ثبت نام خود در مورد 0.79% از تعداد کل شرکت کنندگان انتظار RSA گفت.

تعداد کل شرکت کنندگان از جمله آی بی ام که لغو مشارکت خود را به عنوان یک حامی یا عرضه کننده هشت با شش تن از آنها از چین یکی از ایالات متحده و یکی از کانادا RSA اضافه شده است.

پیش از آن در روز, Facebook, Inc گفت: آن را لغو کرده بود آن بازاریابی جهانی در اجلاس برنامه ریزی شده برای ماه آینده در سان فرانسیسکو با توجه به کروناویروس خطرات مربوط.

کنگره جهانی موبایل (MWC) سالانه مخابرات صنعت تجمع در بارسلونا نیز لغو شد پس از خروج دسته جمعی توسط شرکت کنندگان در coronavirus نگرانی.

این ویروس که سرچشمه در چین در شهر ووهان کشته شدن بیش از 1500 نفر تا کنون و آلوده بیش از 66,000 مردم در سرزمین اصلی چین.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im