Coronavirus, Coronavirus toll, Coronavirus update, china bank notes, Coronavirus symtoms, quarantines bank notesچهارده روز قرنطینه تبدیل به یک هنجار در میان مردم مردم نشان علائم COVID-19 در چین و بسیاری از نقاط جهان از این ویروس شروع به گسترش است. (رویترز عکس)

پله تا تلاش برای جلوگیری از شیوع این رمان coronavirus در کشور چین آغاز شده است به قرنطینه مقدار زیادی از یادداشت ها بانک در مناطق آسیب دیده و به طور موقت ذخیره برخی از آن در انبارها به اطمینان حاصل شود که این بیماری از طریق پول نقد, یک مقام چینی گفت: در روز شنبه.
چهارده روز قرنطینه تبدیل به یک هنجار در میان مردم مردم نشان علائم COVID-19 در چین و بسیاری از نقاط جهان از این ویروس شروع به گسترش است.

کارشناسان شده است درخواست از مردم برای اغلب برای شستن دست و صورت علاوه بر پوشیدن ماسک به عنوان پایه اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش آن. مرگ و میر در این بیماری همه گیر صعود به 1,523 با 143 جدید مرگ و میر گزارش شده عمدتا از بدترین آسیب دیده استان هوبئی در حالی که موارد تایید شده شروع به پریدن کرد بیش از 66,000, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز شنبه.

اخبار مرتبط

فن Yifei معاون فرماندار از بانک خلق چین گفت: عرضه پول در این کشور را تضمین, با چهار میلیارد یوان (تومان 572 میلیون) در اسکناس جدید در حال حاضر اختصاص داده شده به هوبئی استان, کانون, ویروس, قبل از جشنواره بهار تعطیلات.

فن گفت: بانک مرکزی به طور موقت ذخیره یادداشت های بانکی از عمده دولت موسسات و یا شرکت های دولتی در انبارها برای جلوگیری از گسترش بیماری از طریق دست زدن به پول نقد. بانک ها نیز گفت: برای پاکسازی یادداشت قبل از دادن آنها به شرکت فن گفت.

فن نقدی گفت: از بیمارستان و بازار بودند که ذخیره می شود و اسکناس و سکه sanitised با اشعه ماوراء بنفش نور قبل از آنها آزاد شده بودند دوباره به گردش در هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست گزارش روز شنبه.

جنبش اسکناس بین عمده موسسات دولتی و شرکت نیز به حالت تعلیق در اپیدمی-آمار مناطق در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. فن گفت: بانک مرکزی پرداخت کرده است توجه زیادی به جلوگیری از گسترش این بیماری از طریق گردش پول نقد و نیز تشویق مردم به استفاده از خدمات بانکداری آنلاین e-خرید و آنلاین ابزار پرداخت.

فن گفت: این بانک نیز تضمین بهره برداری پایدار از سیستم مالی در چین است. پاکسازی شرکت ها و موسسات مالی شد برش هزینه های حمل و نقل برای کمک به خیریه, سازمان, او گفت:.

این بیماری همه گیر را در مقیاس بزرگ تورم در چین به عنوان دولت مدیریت جریان نقدی و عرضه کالاها و فن گفت. Tao Liang معاون رئیس چین بانکی و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات گفت: سیستم بانکی نیز خود را کنار بگذارند 537 میلیارد یوان (76.8 میلیارد دلار) برای ارائه حمایت های اعتباری محلی برای شرکت ها و موسسات دولتی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. بانک ها نیز شده بود گفت: به تعویق انداختن بازپرداخت وام کسب و کار, پست, گزارش, گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im