ایمنی مواد غذایی و استانداردهای اقتدار هند (FSSAI) معتقد است این مهم است به منظور بالا بردن نوار برای بهداشت و ایمنی مواد غذایی شیوه های اتخاذ شده در گوشت و مغازه های ماهی و کشتارگاه در کشور در زمانی که جهان در مقابله با رمان شیوع کروناویروس است که بنا به گزارش ها نشات گرفته از یک عمده فروشی حیوانی و غذاهای دریایی بازار در ووهان چین.

ایمنی مواد غذایی در سازمان به شدت تلاش در این جهت خواهد بود و شروع بهداشت-رتبه صدور گواهینامه برای گوشت و ماهی مغازه در همکاری با دولت های ایالتی. در سال گذشته آن را انجام ثالث ممیزی شهرداری کشتارگاه و در روند ساخت ثالث ممیزی اجباری برای تبلیغات خصوصی و ماهی و گوشت و مغازه های کشتارگاه (در میان دیگر در معرض خطر مواد غذایی دسته بندی ها).

Pawan Agarwal مدیر عامل شرکت FSSAI گفت: “موضوع بهداشت و ایمنی مواد غذایی شیوه های اتخاذ شده در گوشت و مرغ بخش می شود حتی بیشتر قابل توجه در یک زمان هنگامی که جهان برخورد با رمان coronavirus. ما می خواهیم به تمرکز بر روی افزایش حساسیت در میان مواد غذایی اپراتورهای کسب و کار و مصرف کنندگان در خصوص موضوع ایمنی مواد غذایی و بهداشتی در این بخش است.”

نظارت در بازار

با تشریح اقدامات انجام شده توسط FSSAI او اضافه کرد: “ما به انجام حسابرسی از شهرداری کشتارگاه در سال گذشته و بر این باورند که آنها نیاز به مقدار زیادی از بهداشت upgradation. خصوصی کشتارگاه نیز در حال حاضر گرفتن شخص ثالث ممیزی. در همان زمان ما آغاز کرده اند و بهداشتی-رتبه صدور گواهینامه در خود ما هزینه برای گوشت و ماهی مغازه در همکاری با دولت های ایالتی. در ابتدا ما صندوق بهداشت-رتبه صدور گواهینامه برای 50 گوشت و مغازه های ماهی به ایجاد حساسیت.” FSSAI امیدوار است که بهداشت رتبه طرح خواهد شد به تصویب رسید و با تمام گوشت و ماهی محصولات فروشگاه در یک سال.

ایمنی مواد غذایی تنظیم کننده خواهد شد و بازار نظارت ورزش برای نگاه به موضوع ایمنی و کیفیت وارداتی در بسته بندی مواد غذایی و مکمل های غذایی در ماه های آینده. “ما دریافت کرده اند و بسیاری از شکایت در مورد کیفیت و ایمنی وارداتی بسته بندی محصولات غذایی و مکمل های غذایی. بنابراین ما خواهد شد انجام یک بازار نظارت از دسته های خاصی از محصولات وارداتی به درک مشکلات کلیدی در این فضا” Agarwal گفت.

تست امکانات در بنادر

برای اطمینان از پورت های استفاده شده برای واردات مواد غذایی مرتبط با تست مناسب امکانات FSSAI در حال حاضر rationalised تعداد پورت های مجاز برای واردات مواد غذایی به 150 از 360. “ما ممکن است در قرار دادن محدودیت های اضافی در واردات برخی از محصولات از برخی از پورت های که ممکن است به اندازه کافی مجهز به رفتار مناسب بازرسی و آزمایش آن دسته از محصولات غذایی” او گفت:.

روز دوشنبه FSSAI اعلام کرد: راه اندازی شش شعبه چهار واردات دفاتر و دو آزمایشگاه مواد غذایی در کشور به تقویت آن پان هند حضور در کشور است. با این FSSAI چهار دفاتر منطقه ای در دهلی نو و بمبئی و چنای و کلکته, 12 شعبه و 6 واردات و دفاتر آن را اعلام کرد.

آن را نیز دارای چهار آزمایشگاه ملی مواد غذایی در کلکته به دهلی نو-شورای ملی مقاومت بمبئی JNPT و چنای. در حالی که آن را در حال حاضر به روز رسانی از آزمایشگاه ملی مواد غذایی در دهلی شورای ملی مقاومت (Ghaziabad) در upgradation کلکته مبتنی بر آزمایشگاه ملی است که در مراحل پیشرفته. “ما خواهد شد راه اندازی دو آزمایشگاه مواد غذایی در Mumbai JNPT و چنای و در حال حاضر ساخته شده است تا فضا گرفته خواهد شد در دراز مدت اجاره نامه از مقامات بندر به ایجاد این دو مواد غذایی جدید آزمایشگاه” Agarwal گفت. او افزود که آزمایشگاه فرمت مراکز در Sanauli و رخول در هند و نپال از مرز نیز خواهد شد گسترش به تمام عیار مواد غذایی labs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de