رئیس جمهور تهمت است که مصرف جهت از دولت فدرال تکنوکرات و واشنگتن کلاس سیاسی به عنوان بخشی از دولت خود را مبارزه برای خنثی کردن بیماری همه گیر کوروناویروس خیره کننده به نوبه خود برای یک سیاستمدار ساخته شده است که نام تجاری خود را در تحقیر برای نخبگان تخصص.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم رد نظر کارشناس در طیف وسیعی از مسائل اغلب ادعا — گاهی جدی گاهی اوقات facetiously — که او می داند که بیش از حرفه ای. و او به طور منظم به تمسخر کنگره نخبگان به خارج از ارتباط با به اصطلاح deplorables او منجر می شود.

اما در تهیه استراتژی دولت برای رسیدگی به کروناویروس, رئیس جمهور, پس از مقاومت اولیه تا حد زیادی به تصویب رسید توصیه های محترم دولتی دانشمندان و متخصصان پزشکی. و او عملا در رحمت از رهبران کنگره که گر چه هنر باید پاس اقتصادی نجات صورتحساب بیش از آن تاثیر و نفوذ او محدود است با توجه به ضرورت عبور از آنها.

برای اندازه گیری خوبی تهمت عموم است اطراف خود را با کارشناسان اغلب هر چند نه به طور کامل به تعویق انداختن ارزیابی خود را از در حال تحول همه گیر در روزانه کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها.

“آن را بازتاب چگونه خطر ناک این لحظه است که برای ملت در آن شما واقعا نمی تواند حرف خود را راه خروج از این گفت:” داگ Heye یک جمهوری خواه عمل و گاه به گاه مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد. “شما نیاز به کارشناسان و حقایق و یا مشکل فقط بدتر می شود.”

در طول روز جمعه coronavirus جلسه تهمت بود flanked توسط Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که به توصیه رئیس جمهور برای چندین دهه و دکتر دبورا Birx پزشکی محقق و عضو کلیدی این بیماری همه گیر نیروی کار نظارت توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس; به علاوه مقامات دولت های درگیر در پاسخ.

رئیس جمهور بود و نه فراتر از بیان خود را با نمونه Trumpian شکوفا می شود. او با انتقاد از خبرنگاران و رسانه ها با نام برای آنچه که او ادعا ناعادلانه بود سوالات خود را از دست زدن به بحران و ابراز خوش بینی بیشتر برای توسعه سریع یک درمان برای coronavirus از Fauci بود مایل به حمایت بر اساس شواهد علمی موجود.

اما تهمت تشویق Fauci, Birx و مقامات دولت که پیوست او در پشت تریبون پاسخ به سوالات است که متناسب با تخصص خود و او به طور کلی پشتیبانی می شود نتیجه گیری خود را. رئیس جمهور حتی bragged در مورد همراه شدن با رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک در میان اکثر تلخ دموکراتیک منتقدان و یک کارت حمل عضو از استقرار کسی که با او در حال مذاکره به طور مستقیم در یک اقتصادی امداد بسته است.

“من فقط به صحبت کرد سناتور شومر ما تا به حال یک مکالمه فوق العاده ما هر دو می خواهند برای رسیدن به یک راه حل خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “دیدن مردم که نیست, صحبت کردن, گرفتن, همراه, خوب, چرا که همه ما یک هدف مشترک و آن را به خلاص شدن از شر این نامرئی دشمن خلاص شدن از شر آن سریع و سپس بازگشت به این نوع از اقتصاد است که ما تا به حال و شاید حتی بهتر است.”

از اولین روز خود را در کمپین 2016 تهمت به تمسخر هر گوشه ای از نخبگان سیاسی از جمله رهبران حزب خود. به عنوان رئیس جمهور او اخراج دانشمندان و دولت او را کارشناسان امنیتی و سیاست خارجی و دفاع از جوامع و نادیده مشاوره از مشاوران اقتصادی در حالی که باران آتش بر فدرال رزرو رئیس Jay Powell او منصوب کرد.

“تکنولوژی — هیچ کس نمی داند بیشتر در مورد فن آوری از من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دسامبر سال 2018 است. به قول یکی در یک لیست طولانی وارد شده توسط Axios از رئیس جمهور ادعای برتر تجربه و تخصص در زمینه های مختلف مطالعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم در برابر نخبگان بود کاملا به پایان رسیده برای رای دهندگان که احساس خیانت واشنگتن هوشمند تنظیم شده است. از سپتامبر. 11, 2001, حملات تروریستی به جنگ عراق به نزدیکی-فروپاشی سیستم مالی و رکود بزرگ رای دهندگان ایمان از دست رفته در دولت و به اصطلاح کارشناسان برای تصمیم گیری خوب و در نتیجه نارضایتی رو رئیس جمهور به کاخ سفید است.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل به حرفه مقامات دولتی و سیاسی و ارقام برای کمک به هدایت این کشور از نزدیکی بی سابقه ای بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است. Michael A. Genovese, رئيس جمهور از موسسه سیاست جهانی در Loyola Marymount University گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن از قضا ممکن است تقویت اعتماد به نفس در دولت فدرال در مقایسه این امکان را به رئیس جمهور ریچارد نیکسون برقراری روابط دیپلماتیک با چین نزدیک به نیم قرن پیش.

“طنز بزرگ است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گراند مهاجم از دولت این است که در یک موقعیت او باید قادر به مارشال منابع از دولت و قرار دادن آن را به استفاده از کمک های ما برای احیای اعتقاد به نیاز و نقش دولت در جامعه ما” Genovese گفت. “نیکسون بزرگ چین بشیر رفت به چین است. می تواند برگ برنده بازسازی باور ما در دولت ؟ اینها زمان های عجیب و غریب بنابراین تقریبا هر چیزی, اما غیر محتمل است ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی