Coronavirus breakout, China, South East Asian market, BS VI cars, coronavirus outbreak, latest news on tata steel“اگر شما را ترک کردن ویروس ما دیدن شاخه های سبز در اقتصاد است. چیزهایی بودند چیدن در مناطق مختلف” Narendran گفت.

تاتا استیل است که منابع مواد مصرفی از کشور چین آغاز شده است با قرار دادن سفارشات برای مواد در بازارهای جایگزین در پی شیوع کروناویروس در کشور همسایه بالا مقام گفت. این شرکت در حال حاضر انجام یک ارزیابی ریسک تاتا جراحی مدیر عامل و مدیر اجرایی T V Narendran گفت.

“چند وجود دارد مواد مصرفی ما منبع از چین است. ما در حال حاضر انجام یک ارزیابی خطر و راحت هستند تا آوریل است. عملیات ما شده اند تحت تاثیر او گفت:” در حاشیه CII سالانه نشست منطقه ای در اینجا در شنبه شب. این شرکت نیز قرار داده شده و سفارشات با جایگزین منابع مانند برزیل و ترکیه و حتی قیمت بالاتر است در این بازار است. نسوز فولاد رول آسیاب الکترود و منگنز در منابع از چین به گفته مقامات شرکت. صحبت در مورد وضعیت بازار Narendran گفت: صنعت فولاد امیدوار بود به اصلاح قیمت اوج سپتامبر به عنوان تقاضا برای این فلز دوره نقاهت بود اما شیوع کروناویروس شمار یک چالش است. او گفت: قیمت فولاد بودند که تحت فشار قرار دادند تا هر ماه داشته اند و ادامه داد: اگر ویروس ترساندن وجود ندارد.

اخبار مرتبط

“در ماه مارس ما تحت فشار قرار دادند بیش از حد, اما مشتریان در حال هل دادن به عقب,” او گفت:. پس از دست زدن به پایین از Rs 32,250 یک تن در ماه نوامبر گذشته قیمت فولاد رسیده اطراف تومان 37,000 یک تن در حال حاضر. آن هنوز هم باقی می ماند کمتر از سال گذشته سطح اوج تومان 46,000 یک تن.

حدود 20-30 میلیون موجودی ساخت در چین همچنان یک نگرانی, او گفت:, و اضافه کرد که آن را باید دنبال کرد که آیا این حجم را مصرف کنید در صفحه اصلی بازار و یا صادر می شود. جنوب شرق آسیا بازار واکنش نشان داد و قیمت ها کاهش یافته وجود دارد, او گفت:. “اگر شما را ترک کردن ویروس ما دیدن شاخه های سبز در اقتصاد است. چیزهایی بودند چیدن در مناطق مختلف” Narendran گفت.

همه بخش ها به جز خودرو بودند نشان از بهبود شرایط تقاضا, او گفت:. Narendran انتظار می رود تقاضا از بخش خودرو خواهد آمد و همچنین در ماه سپتامبر و پس از آن پاسخ از راه اندازی کارشناسی VI ماشین روشن خواهد بود. خودکار حساب برای 15-16 درصد از فولاد نهایی استفاده کنید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de