Coronavirus که نشات گرفته از چین گسترش یافته است به بسیاری از کشورها مانند هند و فیلیپین و کره جنوبی. (ITBP/توییتر)

مرگبار شیوع کروناویروس قرار داده جهان در بهداشت و درمان اضطراری اما موفق به ترساندن دانش آموزان هندی که آورده بودند از چین در ووهان در روز شنبه. دولت هند تخلیه صدها نفر از دانش آموزان از چین در ووهان — شهری که در آن کشنده ویروس شناسایی شد اولین بار — و نگه داشته است و آنها را در دو مکان Manesar در هاریانا و Chhawla اردوگاه در دهلی نو.

16-کلیپ دوم قرار توسط خبرگزاری ANI دانش آموزان دیده می شود در قرنطینه تسهیلات از ارتش هند در Manesar. به Tweeting ویدئو رسمی آن رسیدگی آنی گزارش شده است که دانش آموزان هندی که تا به حال آورده شده است بازگشت از ووهان در چین هوبئی استان ثبت شد در ارتش هند را قرنطینه مرکز جایی که آنها در حال حاضر به تسلیم در هاریانا را Manesar.

اخبار مرتبط

ارتش هند ایجاد کرده است یک مرکز در نزدیکی Manesar برای قرنطینه حدود 300 دانش آموزانی که وارد شده اند از ووهان. یکی دیگر از امکانات ایجاد شده توسط هند و تبت پلیس مرزی در Chhawla اردوگاه در سرمایه های ملی. ITBP اعلام کرد که بیش از 400 نفر وارد شده اند در آن Chhawla تسهیلات. “مجموع 300 نفر رسیده و این پیش از ظهر به Chhawla تسهیلات ITBP. امروز ورود نیز شامل 7 نفر از مالدیو. با این تعداد از افراد گرفته شده از #چین به ITBP مرکز می ایستد 404. همه مراقبت ممکن است گسترش” مرکزی مسلح نیروی انتظامی گفت: در یک صدای جیر جیر.

Coronavirus که نشات گرفته از چین گسترش یافته است به بسیاری از کشورها مانند هند و فیلیپین و کره جنوبی.

در عین حال هند به حالت تعلیق در E-ویزا برای مردم چین و متقاضیان از دیگر ملیت های ساکن در جمهوری خلق چین است. در یک سری از توییت های سفارت هند در پکن گفت: “با توجه به برخی تحولات جاری, سفر به هند در E-ویزا می ایستد به طور موقت معلق با اثر فوری. این امر به دارندگان چینی گذرنامه و متقاضیان از دیگر ملیت های ساکن در جمهوری خلق چین است.”

“دارندگان در حال حاضر صادر E-ویزا ممکن است توجه داشته باشید که این دیگر معتبر است. همه کسانی که یک دلیل قانع کننده برای سفر هند ممکن است تماس با سفارت هند در پکن و یا کنسولگری هند در شانگهای و گوانگژو و هند درخواست ویزا مراکز در این شهر” را به سفارت هند در پکن است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im