سنگاپور رسما به نزدیک مرزهای خود برای سرزمین اصلی چین به مسافران در نور از شیوع کروناویروس با توجه به گزارش های رسانه ها.

در جنوب شرق کشور آسیایی به نوار بازدید کنندگان از چین محدودیت های مسافرتی را به اثر در 11:59 ب. ظ روز شنبه در جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

این محدودیت نیز تحمیل شده بر مسافران خارجی که در سرزمین اصلی چین طی 14 روز.

این حرکت به معنای محدود کردن اثرات ناشی از شیوع کروناویروس در کشور است. همانطور که در حال حاضر سنگاپور 13 مورد تأیید رمان coronavirus. تمام این بیماران در حال مسافران از ووهان در چین هوبئی استان کانون شیوع.

دولت سنگاپور روز چهارشنبه اعلام کرده بود تصمیم خود را برای جلوگیری از ورود مسافران که بازدید هوبئی استان است. این محدودیت در حال حاضر پوشش تمام سرزمین اصلی چین است.

سنگاپور ساکنان و شهروندان هنوز هم قادر خواهد بود برای ورود به مرزهای اما خواهد بود موضوع را به 14 روز ترک که در آن آنها توصیه به باقی می ماند در داخل خانه این گزارش گفت:.

تاثیر اقتصادی

حرکت موظف است برای صدمه زدن به این کشور جزیره ای اقتصاد آن را به عنوان یکی از برگزیده ترین مقصد توریستی برای مسافران به خصوص در اطراف این زمان از سال نو قمری چینی. سنگاپور تا به حال بیش از 3.4 میلیون بازدید کننده از چین در سال 2018 با توجه به گزارش های سنگاپور گردشگری هیئت مدیره.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده بود که شیوع جهانی بهداشت و درمان اضطراری در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

متعدد شرکت های هواپیمایی در آمریکا و اروپا و آسیا در حال حاضر به لغو پروازها به مقصد چین از شیوع بیماری از جمله نیلی و هوایی هند.

شده اند وجود دارد 9,800 بیش از موارد تایید شده از رمان coronavirus. این بیماری همه گیر ادعا کرده 213 در چین زندگی می کند به تنهایی با توجه به گزارش.

هند تایید اولین مورد تایید شده از coronavirus در روز پنج شنبه. هوایی هند پرواز اعزام شده به چین هوایی هند اتباع خارج از ووهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی