Coronavirus اثر: حملات سایبری بر شرکت در هند; افراد هدف جدید

Subex monitors these deployments through its vast honeypot network across 62 cities globally (15 of which are in India). (Representative image)Subex مانیتور استقرار این طریق خود را گسترده honeypot شبکه در سراسر 62 شهرستانها در سطح جهانی (15 که در هند). (تصویر نماینده)

توسط Srinath Srinivasan

Coronavirus نه تنها نهفته تجارت جهانی آن را نیز به طور مستقیم تحت تأثیر میزان حملات سایبری اتفاق می افتد در هند. یافته های جدید از Subex جهانی خدمات مخابراتی و امنیتی ارائه دهنده مستقر در بنگلور نشان می دهد که ظرف یک ماه تعداد حملات مهم در IoT و cyberdeployments در هند پایین آمده اند توسط 2,100 به 29,900 در ماه فوریه از 32,000 در ماه ژانویه است.

اخبار مرتبط

Prayukth KV CMO, IoT Subex گفت: “Coronavirus شده است تغییر اولویت های کاربران ، هر سال تعداد حملات تنها افزایش است. به خصوص به عنوان رویکرد ما وسط سال به اوج حملات. در این سال شده است وجود دارد یک شیب. برای اولین بار در 18 ماه گذشته.”

Subex مانیتور استقرار این طریق خود را گسترده honeypot شبکه در سراسر 62 شهرستانها در سطح جهانی (15 که در هند). این شبکه متشکل از 4000 مجازی و فیزیکی دستگاه و 400 دستگاه های معماری متنوع اتصال طعم دریافت بیش از 3 میلیون حملات در هر روز به طور متوسط.

شده است وجود دارد تغییر در ماهیت این حملات با توجه به Prayukth.

“هکرها منتقل کرده اند توجه خود را به تاکتیک های مانند فیشینگ حمله به فرد کارمند حساب با ایمیل و رسانه های اجتماعی پست. در وحشت زده محیط زیست این است که آسان تر برای انجام در مقایسه با حمله به شرکت های بزرگ با نرم افزارهای مخرب آلوده” توضیح Prayukth.

طبق آخرین اطلاعات ارائه شده توسط او در هند وجود دارد 98 جدید نرم افزارهای مخرب شناسایی شده در ژانویه. اما در ماه فوریه آمد آن را به 23. این نرم افزارهای مخرب را به اشکال مختلف. در ماه ژانویه تعداد گونه بود در 730 اما در ماه فوریه آن را به 217. بیشتر به اثبات این تغییر رفتاری از هکرها Prayukth اشاره کرد که به جز برای بخش تولید در تمام بخش های دیگر نظارت Subex هند honeypot شبکه دیده شدید سقوط در حمله سایبری.

او گفت که مردم به راحتی سقوط برای پیام های مربوط به کروناویروس به دلیل وجود دارد بسیاری از سردرگمی و وحشت در اطراف موضوع امروز است. “کنترل از راه دور کار بیشتر می افزاید: به بزرگتر gameplan از کاربران ، دستگاه های شخصی کارکنان با تمام انواع اطلاعات از جمله اطلاعات کار می کنند تحت حمله” اضافه شده Prayukth.

این گفته او را تبدیل به پتانسیل رباتها است که می تواند توسط هکرها کنترل می شود در دراز مدت است. “وجود خواهد داشت هیچ تاثیر قابل مشاهده بلافاصله. با گذشت زمان هکرها حتی ممکن است نظارت بر هر عملیات که کارمندان را بر روی تلفن خود و یا دستگاه های دیگر از طریق نرم افزارهای جاسوسی/ تروجان در حال اجرا در پس زمینه” گفت: Prayukth.

جالب است که این روند شده است نوسان در کره جنوبی از دیگر کشورها نظارت توسط شرکت. در حال حاضر بسیار کمی انجام می شود برای پیدا کردن تعداد دقیق دستگاه های منحصر به فرد و یا حساب های آسیب دیده و برای پیگیری همه مخرب قطعه کدهای موجود آنلاین.

“متاسفانه ما هیچ راه مناسب برای گزارش فردی حملات و یا حتی تشخیص آن را در مقیاس. این درست است به خصوص به هند است. مردم به ندرت گزارش هر گونه حمله و همچنین” اظهار داشت Prayukth صحبت کردن در مورد ایمن ماندن از حملات اینترنتی.

در اوایل این ماه گزارش رویترز قرار یافته است که این مقدار از بازی دریافت برنامه شروع به پریدن کرد به 39 درصد در ماه فوریه افزایش توسط چینی که گیر کرده در داخل خانه و در حال چرخش به سمت موبایل بازی برای نگه داشتن خود را اشغال کردند.

“دستگاه های از افرادی که اقامت در داخل خانه و یا تحت درمان ساده تر برای حمله به. آنها را دانلود و یا با کلیک بر روی هر چیزی که ممکن است ارائه سرگرمی و یا اخبار در مورد ویروس در مجاورت خود را. این افراد باید فوق العاده مراقب باشید” گفت: Prayukth.

او همچنین گفت که سایت های جدید, خرید, سایت, سایت های پورنو و انجمن ها بالقوه دیگر مکان های که در آن clickabaits می توان در قالب های جذاب تبلیغات و یا شایعه. “در 26 روز کل روند منتقل شده در سطح جهان است. هکرها در حال اجرای این برنامه ریزی شده راه. هنگامی که کسب و کار دوباره در مسیر این روند را در بازگشت به ransomeware کاشته شده در دستگاه های منحصر به فرد و یا شرکت. ما باید این را بدانید و بازی امن” اضافه شده Prayukth. او بیشتر توصیه می شود که مردم باید همه آخرین وصله های امنیتی و به روز رسانی نصب شده بر روی دستگاه های خود را برای جلوگیری از هر گونه از دست دادن.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de